- Nov
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
| Model | Makita DTM53Z |
|---|---|
| Tip izdelka | Akumulatorsko multifunkcijsko orodje |
| Sistem napajanja | 18V LXT |
| Motor | Brezkrtačni (BL) |
| Število oscilacij | 6.000–20.000 min⁻¹ |
| Oscilacijski kot | 3,2° (1,6° levo / 1,6° desno) |
| Vpetje nastavkov | OIS / Starlock, hitra menjava brez orodja |
| Največja moč | 390 W |
| Velikost brusne plošče | 93 × 93 × 93 mm |
| Dimenzije (D × Š × V) | 329 × 80 × 120 mm |
| Teža z akumulatorjem | 1,7–2,6 kg |
| Raven zvočnega tlaka | 80 dB(A) |
| Dodatne funkcije | Soft start, konstantna elektronika, zaščita pred ponovnim zagonom |
| Obseg dobave | Stroj brez akumulatorja in polnilnika |
Referenca: DTM52Z
Znamka: Makita
Makita DTM52Z -18V akumulatorsko multifunkcijsko orodje. Multitool DTM52Z ima brezkrtačni motor in regulacijo obratov, kompatibilen pa je tudi s sistemoma Starlock Plus in Starlock Max.
Referenca: DTM51Z
Znamka: Makita
Makita DTM51Z -18V akumulatorsko multifunkcijsko orodje. Multitool DTM51Z ima OIS vpetje in regulacijo obratov.