- Ni na zalogi - pošljite povpraševanje
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Napetost akumulatorja | 36 V (18 + 18 V) LXT |
| Kapaciteta akumulatorja | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | NE |
| Širina rezanja | 35 cm |
| Rezalna oprema | Glava z laksom / kovinski nož / plastična rezila |
| Hrup: zvočni tlak | 74,7 - 75,1 dB(A) |
| Hrup: glasnost | 86 - 89,2 dB(A) |
| Vibracije: prosti tek | 2,5 m/s² |
| Tip ročaja | D |
| Brezkrtačni motor | DA |
| Tip naramnega pasu | Enojni |
| Čas delovanja | ~ 25 min (4.0 Ah) - 30 cm visoka trava |
| Čas polnjenja | ~ 36 min (4.0 Ah) |
| Površina košnje z enim polnjenjem | ~ 160 m2 - 30 cm visoka trava |
| Mere (D x Š x V) | 1.790×362×231 mm |
| Teža | 4,5 kg |
Referenca: DLM382PT2
Znamka: Makita
Makita DLM382PT2 akumulatorska kosilnica /+ 2x 5.0 Ah (18V) / + hitri dvojni polnilec. Širina reza 38 cm, lahka in okretna.
Referenca: UC100DZ
Znamka: Makita
Makita UC100DZ – 12V akumulatorska verižna žaga na 1 baterijo. Dolžina meča 100 mm. Nastavitev napetosti verige brez uporabe orodja.
Referenca: DUH607Z
Znamka: Makita
Makita DUH607Z akumulatorske škarje za živo mejo. Dolžina rezila 60 cm.
Referenca: DUV320Z
Znamka: Makita
Makita DUV320Z 18V akumulatorski prezračevalnik trate. Spodbuja zdravo rast trate z zračenjem in prečiščevanjem, saj izboljša zračenje, poveča prodiranje vode in spodbuja rast. Kompakten, lahek in zelo okreten, idealen za nego domače trate.
Referenca: DUB362Z
Znamka: Makita
Makita DUB362Z – 18V akumulatorski puhalnik na 2 bateriji za večjo moč. Široka, teleskopska šoba in pogon na dve bateriji (nista priloženi) za izredno velik pretok zraka, visoka zmogljivost.
Referenca: DUM604ZX
Znamka: Makita
Makita DUM604ZX - 18V akumulatorske škarje za travo z dodanim dolgim rezilom (20 cm). Lahke in enostavne za prirezovanje trave, dolgo rezilo pa je idealno za obrezovanje manjših grmičkov in žive meje.
Referenca: DUN500WZ
Znamka: Makita
Makita DUN500WZ akumulatorske podaljšane škarje za živo mejo. Dolžina rezila 50 cm.
Referenca: DLM330SM
Znamka: Makita
Makita DLM330SM - 18V akumulatorska kosilnica v setu z baterijo in polnilcem. Najmanjša baterijska kosilnica s širino bobna 33cm je zelo lahka in zato optimalna za košnjo manjših površin. Če teren visi, ne bo težav, saj kosilnice DLM330SM res ni težko potiskati v hrib!
Referenca: DUB187Z
Znamka: Makita
Makita DUB187Z - 18V akumulatorski puhalnik na 1 baterijo. Priložena vrečka za listje: lahko se uporablja tudi kot sesalnik. Mulčenje listov med sesanjem za manjšo prostornino odpadkov in s tem manj pogosto praznjenje.
Referenca: DUC254Z
Znamka: Makita
Makita DUC254Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 1 baterijo. Najbolj prodajana verižna žaga Makita ima meč dolžine 250 mm. Vsestransko uporabna verižna žaga!
Referenca: DLM432Z
Znamka: Makita
Makita DLM432Z - 18V akumulatorska kosilnica na 2 bateriji. Širina bobna 43 cm, visoka moč in tiho delovanje. Zaradi ohišja iz umetnega materiala in motorja na baterije je kosilnica bistveno lažja od bencinskih.
Referenca: DUC357Z
Znamka: Makita
Makita DUC357Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 1 baterijo. Dolžina meča 350 mm. Napenjanje verige brez orodja!
Referenca: DLM538Z
Znamka: Makita
Makita DLM538Z - 18V akumulatorska potisna kosilnica na 2 bateriji. Model DLM538Z ima 4 funkcije: košnja, zbiranje trave, mulčenje, izmet zadaj. Idealno za uporabo v urbanem okolju - izredno tiho delovanje.
Referenca: DUX18Z
Znamka: Makita
Makita DUX18Z - 18V akumulatorska multifunkcijska naprava. Naprava na eno 18V baterijo omogoča uporabo 13 različnih nastavkov od kose do škarij, kultivatorja in verižne žage. Idealno za vse,ki potrebujejo več vrst vrtnega orodja in tako ne rabijo kupiti vsakega posebej- dokupi se samo nastavke!
Referenca: DUH602Z
Znamka: Makita
Makita DUH602Z akumulatorske škarje za živo mejo. Dolžina rezila 60 cm, vrtljiv ročaj za lažje rezanje pod različnimi koti.
Referenca: DUB186Z
Znamka: Makita
Makita DUB186Z – 18V akumulatorski puhalnik na 1 baterijo. Najmanjši in najlažji puhalnik za listje, ozka šoba, odličen za uporabo na manjših parcelah in dovozih.