Referenca: DDF458RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF458RTJ
Makita DDF458RFJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Kapaciteta akumulatorja | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | DA - 2x 5.0 Ah |
| Št. vrtljajev - prosti tek | 0 - 950 min-1 |
| Št. udarcev | 0 - 4.700 min-1 |
| Moč posameznega udarca | 2,0 J |
| Način delovanja | 3 - dletanje, udarno vrtanje, vrtanje |
| Vrtanje (beton Ø) | 24 mm |
| Vrtanje (les Ø) | 27 mm |
| Vrtanje (jeklo Ø) | 13 mm |
| Vpenjalna glava | SDS - Plus / 13mm samozatezna |
| Brezkrtačni motor | DA |
| LED delovna lučka | NE |
| Hrup: zvočni tlak | 89,0 dB(A) |
| Hrup: glasnost | 100,0 dB(A) |
| Polnilnik | DC18RC |
| Mere (D x Š x V) | 353 x 85 x 213 mm |
| Teža | 3,4 kg |
Referenca: DDF458RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF458RFJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DTW1002RTJ
Znamka: Makita
Makita DTW1002RTJ akumulatorski udarni vijačnik / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP486RTJ
Znamka: Makita
Makita DHP486RTJ akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP484RFJ
Znamka: Makita
Makita DHP484RFJ akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: EDDF458RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF458RFJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: P-84311
Znamka: Makita
Makita P-84311 – Makpac predalnik s 4 predali za popolno organizacijo pribora in hiter dostop brez odpiranja kovčkov
Referenca: DLX2145TJ
Znamka: Makita
Makita DLX2145TJ - Makita DTD152Z akumulatorski udarni vijačnik / Makita DHP458Z akumulatorski vibracijski vrtalnik - vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac. Odličen set dveh Makita naprav za zahtevnejša domača opravila!
Referenca: DHP482RTJ
Znamka: Makita
Makita DHP482RTJ akumulatorski vibracijski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: ODDF482RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF482RFJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 3,0 Ah baterija / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF484RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF484RTJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: EDFS452RFJ
Znamka: Makita
Makita DFS452RFJ - 18V akumulatorski vijačnik, push and drive tehnologija znatno zmanjša porabo energije. Brezkrtačni DC motor. Set: orodje / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF484RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF484RFJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: 821550-0
Znamka: Makita
Makita plastični kovček Makpac 2 - cenovno ugodna in odporna modularna rešitev za shranjevanje orodja.
Referenca: ODDF482RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF482RTJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah baterija / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF453RFE
Znamka: Makita
Makita DDF453RFE akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček. Eden najzanesljivejših vijačnikov Makita z najboljšim razmerjem cena/kvaliteta!
Referenca: DHP485RFJ
Znamka: Makita
Makita DHP485RFJ - set DHP485Z, 18V akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri polnilnik / kovček. 50 Nm navora, edini brezkrtačni vrtalnik z elektroniko proti pregrevanju.