- Nov
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
| Model | Makita DLX2535TJ |
|---|---|
| Vsebina kompleta | DDF490 + DTD153 + 2× BL1850B + DC18RC + Makpac |
| Napetost sistema | 18 V LXT |
| Kapaciteta akumulatorjev | 2 × 5,0 Ah Li-ion |
| Vrtalnik | DDF490 – brezkrtačni motor |
| Največji navor vrtalnika | 65 Nm |
| Število vrtljajev vrtalnika | 0–500 / 0–1.900 min⁻¹ |
| Udarni vijačnik | DTD153 – brezkrtačni motor |
| Največji navor udarnega vijačnika | 170 Nm |
| Število vrtljajev udarnega vijačnika | 0–3.400 min⁻¹ |
| Število udarcev | 0–3.600 min⁻¹ |
| Polnilnik | DC18RC hitri polnilnik |
| Sistem shranjevanja | Makpac transportni kovček |
Referenca: 821550-0
Znamka: Makita
Makita plastični kovček Makpac 2 - cenovno ugodna in odporna modularna rešitev za shranjevanje orodja.
Referenca: DDF453RFE
Znamka: Makita
Makita DDF453RFE akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček. Eden najzanesljivejših vijačnikov Makita z najboljšim razmerjem cena/kvaliteta!
Referenca: DLX2145TJ
Znamka: Makita
Makita DLX2145TJ - Makita DTD152Z akumulatorski udarni vijačnik / Makita DHP458Z akumulatorski vibracijski vrtalnik - vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac. Odličen set dveh Makita naprav za zahtevnejša domača opravila!
Referenca: DHP482RTJ
Znamka: Makita
Makita DHP482RTJ akumulatorski vibracijski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF484RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF484RTJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DLX2271TJ
Znamka: Makita
Makita DLX2271TJ - Makita DHR171 akumulatorsko vrtalno kladivo / Makita DDF484 akumulatorski vrtalnik - vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac. Odličen set dveh Makita naprav.
Referenca: P-84311
Znamka: Makita
Makita P-84311 – Makpac predalnik s 4 predali za popolno organizacijo pribora in hiter dostop brez odpiranja kovčkov
Referenca: DGA504RTJ
Znamka: Makita
Makita DGA504RTJ akumulatorski kotni brusilnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: ODDF482RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF482RTJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah baterija / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: EDDF458RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF458RFJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: EDFS452RFJ
Znamka: Makita
Makita DFS452RFJ - 18V akumulatorski vijačnik, push and drive tehnologija znatno zmanjša porabo energije. Brezkrtačni DC motor. Set: orodje / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: ODDF482RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF482RFJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 3,0 Ah baterija / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DGA513RTJ
Znamka: Makita
Makita DGA513RTJ akumulatorski kotni brusilnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF487RAJ
Znamka: Makita
Makita DDF487RAJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 2,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP484RTJ
Znamka: Makita
Makita DHP484RTJ akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: 821552-6
Znamka: Makita
Makita plastični kovček Makpac 4 - cenovno ugodna in odporna modularna rešitev za shranjevanje orodja.