- Ni na zalogi - pošljite povpraševanje
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Kapaciteta akumulatorja | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | DA - 2x 3,0 Ah |
| Št. vrtljajev - prosti tek 1. st. | 0 - 400 min-1 |
| Št. vrtljajev - prosti tek 2. st. | 0 - 2.000 min-1 |
| Vpenjalna glava | 1,5 - 13 mm |
| Vrtanje (jeklo Ø) | 13 mm |
| Vrtanje (les Ø) | 76 mm |
| Št. nastavitev momenta | 21 + D |
| Vrtilni moment - trdo | 91 Nm |
| Vrtilni moment - mehko | 58 Nm |
| Hrup: zvočni tlak | 70,0 dB(A) |
| Vibracije: vrtanje v kovino | 2,5 m/s² |
| Brezkrtačni motor | NE |
| LED delovna lučka | DA |
| Mere (D x Š x V) | 225 x 79 x 259 mm |
| Teža | 2,3 kg |
Referenca: DGA504RTJ
Znamka: Makita
Makita DGA504RTJ akumulatorski kotni brusilnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DGA513RTJ
Znamka: Makita
Makita DGA513RTJ akumulatorski kotni brusilnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP486RTJ
Znamka: Makita
Makita DHP486RTJ akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHR243RTJ
Znamka: Makita
Makita DHR243RTJ akumulatorsko vrtalno kladivo / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DLX2431TJ
Znamka: Makita
Makita DLX2431TJ - Makita DGA513 akumulatorski kotni brusilnik / Makita DDF486 akumulatorski vrtalnik - vijačnik / 3x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac. Odličen set dveh Makita naprav z baterijami in polnilcem.
Referenca: P-84311
Znamka: Makita
Makita P-84311 – Makpac predalnik s 4 predali za popolno organizacijo pribora in hiter dostop brez odpiranja kovčkov
Referenca: DDF453RFE
Znamka: Makita
Makita DDF453RFE akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček. Eden najzanesljivejših vijačnikov Makita z najboljšim razmerjem cena/kvaliteta!
Referenca: DTD172RTJ
Znamka: Makita
Makita DTD172RTJ akumulatorski udarni vijačnik / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF486RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF486RTJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP484RTJ
Znamka: Makita
Makita DHP484RTJ akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF487RAJ
Znamka: Makita
Makita DDF487RAJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 2,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP485RFJ
Znamka: Makita
Makita DHP485RFJ - set DHP485Z, 18V akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri polnilnik / kovček. 50 Nm navora, edini brezkrtačni vrtalnik z elektroniko proti pregrevanju.
Referenca: DHP484RFJ
Znamka: Makita
Makita DHP484RFJ akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF485RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF485RTJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: 821552-6
Znamka: Makita
Makita plastični kovček Makpac 4 - cenovno ugodna in odporna modularna rešitev za shranjevanje orodja.
Referenca: DDF484RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF484RTJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.