- Ni na zalogi - pošljite povpraševanje
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki: |
|
| Napetost akumulatorja | 18 V LXT |
| Kapaciteta akumulatorja | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah LXT |
| V kompletu z akumulatorji | NE |
| Št. vrtljajev - prosti tek | 32.000 min-1 |
| Vpenjalna glava | 3 / 6 / 3,18 / 6,35 mm |
| LED delovna lučka | DA |
| Hrup: zvočni tlak | 78,0 dB(A) |
| Hrup: odstopanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Vibracije: prosti tek | 2,5 m/s² |
| Vibracije: odstopanje (K) | 1,5 m/s² |
| Mere (D x Š x V) | 313 x 79 x 117 mm |
| Teža | 1,7 kg |
Referenca: DRT50ZJX2
Znamka: Makita
Makita DRT50JZX2 akumulatorski rezkalnik. Možnost namestitve 4 različnih podnožij. Vpenjalo orodja (Ø) znaša 6/8 mm. Število vrtljajev v prostem teku znaša 10.000 - 30.000 na minuto. Priložena oprema: potopno podnožje in nagibno podnožje za rezkar.
Referenca: DRT50Z
Znamka: Makita
Makita DRT50Z je 18V akumulatorski enoročni nadrezkar brez dodatnega pribora, kompatibilen s 6 mm in 8 mm rezkarji.
Referenca: DRT52Z
Znamka: Makita
Makita DRT52Z - 18V akumulatorski enoročni rezkalnik. Vpenjalo orodja (Ø) znaša 6 mm. Število vrtljajev v prostem teku znaša do 30.000 na minuto.