Referenca: DUP362Z
Znamka: Makita
Makita DUP362Z AKUMULATORSKE ŠKARJE ZA OBREZOVANJE
Makita DUP362Z - 18V akumulatorske škarje za obrezovanje.
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Kapaciteta akumulatorja | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | DA - 2x 5.0 Ah |
| Širina reza | 38 cm |
| Delovna višina | 20 - 75 mm |
| Nastavitev višine košnje | 6x - centralno |
| Material kosišča | Kompozit |
| Samohodna | NE |
| Stranski izmet | NE |
| Mulčenje | NE - samo kot dodatna oprema |
| Košara | DA |
| Prostornina košare za travo | 40 l |
| Mehki zagon | DA |
| Zavora motorja | DA |
| Zaščita pred pregretjem | NE |
| Hrup: zvočni tlak | 81,0 dB(A) |
| Hrup: glasnost | 91,0 dB(A) |
| Vibracije: košnja | 2,5 m/s² |
| Mere (D x Š x V) | 1.410x450x1.005 mm |
| Teža | 16,9 kg |
Referenca: DUP362Z
Znamka: Makita
Makita DUP362Z - 18V akumulatorske škarje za obrezovanje.
Referenca: DLM480Z
Znamka: Makita
Makita DLM480Z - 18V akumulatorska kosilnica na 2 bateriji. Širina bobna 48 cm. Primerna za uporabo na manjših travnikih in na tistih, polnih ovir.
Referenca: DUS108Z
Znamka: Makita
Makita DUS108Z akumulatorska škropilnica. Dvojna šoba z dvema ločeno nastavljivima glavama in dvema načinoma škropljenja (razpršeno/curek). Prostornina 10l.
Referenca: DUX18Z
Znamka: Makita
Makita DUX18Z - 18V akumulatorska multifunkcijska naprava. Naprava na eno 18V baterijo omogoča uporabo 13 različnih nastavkov od kose do škarij, kultivatorja in verižne žage. Idealno za vse,ki potrebujejo več vrst vrtnega orodja in tako ne rabijo kupiti vsakega posebej- dokupi se samo nastavke!
Referenca: DUB363ZV
Znamka: Makita
Makita DUB362Z – 18V akumulatorski puhalnik – sesalnik na 2 bateriji. Edini puhalnik – sesalnik Makita, ki omogoča tudi sesanje listja. Komplet z vrečo in različnimi šobami, listje posesa, zmelje in shrani v priloženo vrečo.
Referenca: DUH523Z
Znamka: Makita
Makita DUH523Z - 18V akumulatorske škarje za živo mejo. Najbolj priljubljene škarje za živo mejo Makita na eno baterijo!
Referenca: DUB186Z
Znamka: Makita
Makita DUB186Z – 18V akumulatorski puhalnik na 1 baterijo. Najmanjši in najlažji puhalnik za listje, ozka šoba, odličen za uporabo na manjših parcelah in dovozih.
Referenca: DUC150Z
Znamka: Makita
Makita DUC150Z: akumulatorska žaga za obrezovanje Kompaktna in močna, za obrezovanje posameznih dreves ali sadovnjaka, priročna tudi za izdelavo lesenih struktur. 18V LXT program, dolžina meča 150 mm.
Referenca: DLM532Z
Znamka: Makita
Makita DLM532Z - 18V akumulatorska samohodna kosilnica na 2 bateriji. Največja baterijska samohodna kosilnica s širino bobna 53 cm ima kovinsko ohišje in robustno zasnovo. Idealna za košnjo večjih površin.
Referenca: DLM330Z
Znamka: Makita
Makita DLM330Z - 18V akumulatorska kosilnica na 1 baterijo. Najmanjša baterijska kosilnica s širino bobna 33cm je zelo lahka in zato optimalna za košnjo manjših površin. Če teren visi, ne bo težav, saj kosilnice DLM330Z res ni težko potiskati v hrib!
Referenca: 195093-1
Znamka: Makita
Mineralno olje za verižno žago Makita - priročna 1L plastenka olja za motorko. Olje je primerno za vse verižne žage.
Referenca: DLM432Z
Znamka: Makita
Makita DLM432Z - 18V akumulatorska kosilnica na 2 bateriji. Širina bobna 43 cm, visoka moč in tiho delovanje. Zaradi ohišja iz umetnega materiala in motorja na baterije je kosilnica bistveno lažja od bencinskih.
Referenca: DUN600LZ
Znamka: Makita
Makita DUN600LZ – 18V akumulatorske podaljšane škarje za živo mejo. Višinski obrezovalnik ali podaljšane škarje Makita z dolžino rezila 60 cm za višje in težje dostopne žive meje.
Referenca: DUH751Z
Znamka: Makita
Makita DUH751Z akumulatorske škarje za živo mejo z vrtljivim ročajem. Dolžina rezila 75 cm.
Referenca: DUM604ZX
Znamka: Makita
Makita DUM604ZX - 18V akumulatorske škarje za travo z dodanim dolgim rezilom (20 cm). Lahke in enostavne za prirezovanje trave, dolgo rezilo pa je idealno za obrezovanje manjših grmičkov in žive meje.
Referenca: DUV320Z
Znamka: Makita
Makita DUV320Z 18V akumulatorski prezračevalnik trate. Spodbuja zdravo rast trate z zračenjem in prečiščevanjem, saj izboljša zračenje, poveča prodiranje vode in spodbuja rast. Kompakten, lahek in zelo okreten, idealen za nego domače trate.