- Ni na zalogi - pošljite povpraševanje
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Napetost akumulatorja | 36 V (18 + 18 V) LXT |
| Kapaciteta akumulatorja | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | NE |
| Širina rezanja | 43 cm |
| Rezalna oprema |
Glava z laksom / kovinski nož / plastična rezila |
| Tip ročaja | D |
| Brezkrtačni motor | DA |
| Tip naramnega pasu | Enojni |
| Hrup: zvočni tlak | 78,7 - 83,5 dB(A) |
| Hrup: glasnost | 88,2 - 87,0 dB(A) |
| Vibracije: prosti tek | 2,5 m/s² |
| Čas delovanja | ~ 25 min (4.0 Ah) - 30 cm visoka trava |
| Čas polnjenja | ~ 36 min (4.0 Ah) |
| Površina košnje z enim polnjenjem | ~ 160 m2 - 30 cm visoka trava |
| Mere (D x Š x V) | 1.905x628x530 mm |
| Teža | 6,4 kg |
Referenca: ODHW180Z
Znamka: Makita
Makita DHW180Z akumulatorska visokotlačna čistilna naprava. DHW180Z je odličen za pranje avtomobilov in drugih površin, s priloženo cevjo pa lahko črpate vodo iz poljubne velike posode, npr. soda.
Referenca: DLM432Z
Znamka: Makita
Makita DLM432Z - 18V akumulatorska kosilnica na 2 bateriji. Širina bobna 43 cm, visoka moč in tiho delovanje. Zaradi ohišja iz umetnega materiala in motorja na baterije je kosilnica bistveno lažja od bencinskih.
Referenca: UC100DZ
Znamka: Makita
Makita UC100DZ – 12V akumulatorska verižna žaga na 1 baterijo. Dolžina meča 100 mm. Nastavitev napetosti verige brez uporabe orodja.
Referenca: DLM382Z
Znamka: Makita
Makita DLM382Z akumulatorska potisna kosilnica. Širina reza 38 cm, lahka in priročna za manjše parcele.
Referenca: DUP362Z
Znamka: Makita
Makita DUP362Z - 18V akumulatorske škarje za obrezovanje.
Referenca: DLM532Z
Znamka: Makita
Makita DLM532Z - 18V akumulatorska samohodna kosilnica na 2 bateriji. Največja baterijska samohodna kosilnica s širino bobna 53 cm ima kovinsko ohišje in robustno zasnovo. Idealna za košnjo večjih površin.
Referenca: DUC256Z
Znamka: Makita
Makita DUC256Z akumulatorska verižna žaga. Dolžina meča 25 cm.
Referenca: 195093-1
Znamka: Makita
Mineralno olje za verižno žago Makita - priročna 1L plastenka olja za motorko. Olje je primerno za vse verižne žage.
Referenca: ODUC355Z
Znamka: Makita
Makita DUC355Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 2 bateriji. Dolžina meča 350 mm za zahtevnejša opravila, tudi podiranje drevja! Verigo se zateguje klasično z vijaki, meč se pritrdi z orodjem.
Referenca: DUB184Z
Znamka: Makita
Makita DUB184Z - 18V akumulatorski puhalnik na 1 baterijo. Najbolj prodajani puhalnik s široko cevjo, primeren za pihanje listja na večini manjših parcel.
Referenca: DUR194ZX3
Znamka: Makita
Makita DUR194ZX3 akumulatorska kosa. Preprosta kosa za uporabo: samo en gumb on/off.
Referenca: DUX60Z
Znamka: Makita
Makita DUX60Z - 18V akumulatorska multifunkcijska naprava. Naprava na dve 18V bateriji (za večjo moč) omogoča uporabo 13 različnih nastavkov od kose do škarij, kultivatorja in verižne žage. Idealno za zahtevnejša opravila na vrtu in okrog hiše za vse, ki potrebujejo več vrst vrtnega orodja in tako ne rabijo kupiti vsakega posebej - dokupi se samo nastavke!
Referenca: DUA301Z
Znamka: Makita
Makita DUA301Z 18V akumulatorska teleskopska žaga. Idealno za uporabo v urbanem okolju - izredno tiho delovanje. Teleskopska palica: 2.530 - 3.762 mm.
Referenca: DUH751Z
Znamka: Makita
Makita DUH751Z akumulatorske škarje za živo mejo z vrtljivim ročajem. Dolžina rezila 75 cm.
Referenca: DUB361Z
Znamka: Makita
Makita DUB361Z – 18V akumulatorski puhalnik na 2 bateriji za večjo moč. Izredno visoka hitrost zraka za čiščenje težjih vrtnih odrezkov, npr. pri rezanju žive meje, primeren tudi za pihanje listja. Bateriji nista priloženi.
Referenca: DUB185Z
Znamka: Makita
Makita DUB185Z - 18V akumulatorski puhalnik na 1 baterijo. Najmanjši in najlažji puhalnik za listje, ozka šoba, odličen za uporabo na manjših parcelah in dovozih. Enak modelu DUB186, razlika je v krajši cevi (šobi).