- Ni na zalogi - pošljite povpraševanje
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Napetost akumulatorja | 36 V (18 + 18 V) LXT |
| Kapaciteta akumulatorja | 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | NE |
| Dolžina rezila | 300 mm |
| Hitrost verige | 20 m/sec |
| Hrup: zvočni tlak | 89,0 dB(A) |
| Hrup: glasnost | 103,0 dB(A) |
| Vibracije: žaganje | 3,6 m/s² |
| Razdelitev / širina verige | 3/8 " / 1,1 mm |
| Oljna črpalka | Avtomatska - nastavljiva |
| Brezkrtačni motor | DA |
| Premer pile za brušenje verige | 4,5 mm |
| Teža | 5,1 kg |
Referenca: 195093-1
Znamka: Makita
Mineralno olje za verižno žago Makita - priročna 1L plastenka olja za motorko. Olje je primerno za vse verižne žage.
Referenca: DUS054Z
Znamka: Makita
Makita DUS054Z akumulatorska škropilnica. Dvojna šoba z dvema ločeno nastavljivima glavama in dvema načinoma škropljenja (razpršeno/curek). Prostornina 5l.
Referenca: DUC101Z
Znamka: Makita
Makita DUC101Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 1 baterijo. Najmanjša verižna žaga Makita je izjemno lahka in ima meč dolžine 100 mm. Ker je lahka, omogoča delo z eno roko, idealno za obrezovanje sadnega drevja!
Referenca: DUX60Z
Znamka: Makita
Makita DUX60Z - 18V akumulatorska multifunkcijska naprava. Naprava na dve 18V bateriji (za večjo moč) omogoča uporabo 13 različnih nastavkov od kose do škarij, kultivatorja in verižne žage. Idealno za zahtevnejša opravila na vrtu in okrog hiše za vse, ki potrebujejo več vrst vrtnega orodja in tako ne rabijo kupiti vsakega posebej - dokupi se samo nastavke!
Referenca: DUR194ZX3
Znamka: Makita
Makita DUR194ZX3 akumulatorska kosa. Preprosta kosa za uporabo: samo en gumb on/off.
Referenca: DUC353Z
Znamka: Makita
Makita DUC353Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 2 bateriji. Dolžina meča 350 mm za zahtevnejša opravila, tudi podiranje drevja! Posebna zasnova omogoča pritrjevanje meča in verige brez orodja.
Referenca: DUB362Z
Znamka: Makita
Makita DUB362Z – 18V akumulatorski puhalnik na 2 bateriji za večjo moč. Široka, teleskopska šoba in pogon na dve bateriji (nista priloženi) za izredno velik pretok zraka, visoka zmogljivost.
Referenca: DLM330Z
Znamka: Makita
Makita DLM330Z - 18V akumulatorska kosilnica na 1 baterijo. Najmanjša baterijska kosilnica s širino bobna 33cm je zelo lahka in zato optimalna za košnjo manjših površin. Če teren visi, ne bo težav, saj kosilnice DLM330Z res ni težko potiskati v hrib!
Referenca: DUA200Z
Znamka: Makita
Makita DUA200Z 18V akumulatorska podaljšana žaga. Primerno za vrtnarje in arboriste. Izjemna zmogljivost za enostavno obrezovanje visokih vej.
Referenca: DUB363ZV
Znamka: Makita
Makita DUB362Z – 18V akumulatorski puhalnik – sesalnik na 2 bateriji. Edini puhalnik – sesalnik Makita, ki omogoča tudi sesanje listja. Komplet z vrečo in različnimi šobami, listje posesa, zmelje in shrani v priloženo vrečo.
Referenca: DUB361Z
Znamka: Makita
Makita DUB361Z – 18V akumulatorski puhalnik na 2 bateriji za večjo moč. Izredno visoka hitrost zraka za čiščenje težjih vrtnih odrezkov, npr. pri rezanju žive meje, primeren tudi za pihanje listja. Bateriji nista priloženi.
Referenca: DUR193Z
Znamka: Makita
Makita DUR193Z - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kompaktna in lahka kosa na 1 nitko, naslednik modela 181 z nastavljivo glavo (5 položajev) in raztegljivim ročajem.
Referenca: DLM330SM
Znamka: Makita
Makita DLM330SM - 18V akumulatorska kosilnica v setu z baterijo in polnilcem. Najmanjša baterijska kosilnica s širino bobna 33cm je zelo lahka in zato optimalna za košnjo manjših površin. Če teren visi, ne bo težav, saj kosilnice DLM330SM res ni težko potiskati v hrib!
Referenca: DLM532ZX2
Znamka: Makita
Makita DLM532Z - 18V akumulatorska samohodna kosilnica na 2 bateriji. Največja baterijska samohodna kosilnica s širino bobna 53 cm ima kovinsko ohišje in robustno zasnovo. Idealna za košnjo večjih površin. Brez koša za zbiranje trave.
Referenca: DUR190LZX9
Znamka: Makita
Makita DUR190LZX3 - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kosa na 2 nitki z D ročajem in brezkrtačnim motorjem. Samodejno prilagajanje števila vrtljajev glede na obremenitev.
Referenca: DUC256Z
Znamka: Makita
Makita DUC256Z akumulatorska verižna žaga. Dolžina meča 25 cm.
Referenca: DUB186Z
Znamka: Makita
Makita DUB186Z – 18V akumulatorski puhalnik na 1 baterijo. Najmanjši in najlažji puhalnik za listje, ozka šoba, odličen za uporabo na manjših parcelah in dovozih.