- Ni na zalogi - pošljite povpraševanje
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Kapaciteta akumulatorja | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | NE |
| Širina rezanja | 280 mm |
| Rezalna oprema | Glava z laksom |
| Tip ročaja | D |
| Brezkrtačni motor | NE |
| Tip naramnega pasu | Enojni |
| Hrup: zvočni tlak | 78,8 dB(A) |
| Hrup: glasnost | 88,6 dB(A) |
| Vibracije: prosti tek | 2,5 m/s² |
| Čas delovanja | ~ 20 min (4.0 Ah) - 20 cm visoka trava |
| Čas polnjenja | ~ 36 min (4.0 Ah) |
| Površina košnje z enim polnjenjem | ~ 130 m2 - 20 cm visoka trava |
| Mere (D x Š x V) | 1.580 x 288 x 236 mm |
| Teža | 2,9 kg |
Referenca: DUP180T001
Znamka: Makita
Makita DUP180T001 - 18V akumulatorske škarje za obrezovanje / + 5.0 Ah baterija / + kovček Makpac. Lahke 18V LXT škarje, kapaciteta rezanja 30 mm, adapter za akumulator se zapne na pas.
Referenca: DUN461WZ
Znamka: Makita
Makita DUN461WZ – 18V akumulatorske podaljšane škarje za živo mejo. Višinski obrezovalnik ali podaljšane škarje Makita z dolžino rezila 46 cm za visoko živo mejo. Nastavitev naklona rezila in raztegljiv ročaj od 1,80 do 2,50 m.
Referenca: DLM330SM
Znamka: Makita
Makita DLM330SM - 18V akumulatorska kosilnica v setu z baterijo in polnilcem. Najmanjša baterijska kosilnica s širino bobna 33cm je zelo lahka in zato optimalna za košnjo manjših površin. Če teren visi, ne bo težav, saj kosilnice DLM330SM res ni težko potiskati v hrib!
Referenca: DUN500WZ
Znamka: Makita
Makita DUN500WZ akumulatorske podaljšane škarje za živo mejo. Dolžina rezila 50 cm.
Referenca: DLM538Z
Znamka: Makita
Makita DLM538Z - 18V akumulatorska potisna kosilnica na 2 bateriji. Model DLM538Z ima 4 funkcije: košnja, zbiranje trave, mulčenje, izmet zadaj. Idealno za uporabo v urbanem okolju - izredno tiho delovanje.
Referenca: EDUR369AZ
Znamka: Makita
Makita DUR369AZ - 18V akumulatorska kosa na nitko. Najzmogljivejša kosa na 2 bateriji za večjo moč - omogoča košnjo visoke in goste trave! Model ima U-ročaj ali kolesarski ročaj za udobno košnjo po ravnem terenu.
Referenca: DUM604ZX
Znamka: Makita
Makita DUM604ZX - 18V akumulatorske škarje za travo z dodanim dolgim rezilom (20 cm). Lahke in enostavne za prirezovanje trave, dolgo rezilo pa je idealno za obrezovanje manjših grmičkov in žive meje.
Referenca: DUR368LZ
Znamka: Makita
Makita DUR368LZ akumulatorska kosa. Kosa na dve bateriji za košnjo močne in visoke trave.
Referenca: DUP362Z
Znamka: Makita
Makita DUP362Z - 18V akumulatorske škarje za obrezovanje.
Referenca: DLM480Z
Znamka: Makita
Makita DLM480Z - 18V akumulatorska kosilnica na 2 bateriji. Širina bobna 48 cm. Primerna za uporabo na manjših travnikih in na tistih, polnih ovir.
Referenca: DUH523Z
Znamka: Makita
Makita DUH523Z - 18V akumulatorske škarje za živo mejo. Najbolj priljubljene škarje za živo mejo Makita na eno baterijo!
Referenca: DUH507Z
Znamka: Makita
Makita DUH507Z so odlične škarje za obrezovanje žive meje z mečem dolžine 50 cm. Osnovni model z ugodno ceno.
Referenca: DLM382PT2
Znamka: Makita
Makita DLM382PT2 akumulatorska kosilnica /+ 2x 5.0 Ah (18V) / + hitri dvojni polnilec. Širina reza 38 cm, lahka in okretna.
Referenca: DUR192LZ
Znamka: Makita
Makita DUR192LZ - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kosa na 2 nitki, možno jo je razstaviti s ključem - idealno za transport!
Referenca: DUB185Z
Znamka: Makita
Makita DUB185Z - 18V akumulatorski puhalnik na 1 baterijo. Najmanjši in najlažji puhalnik za listje, ozka šoba, odličen za uporabo na manjših parcelah in dovozih. Enak modelu DUB186, razlika je v krajši cevi (šobi).
Referenca: DUH607Z
Znamka: Makita
Makita DUH607Z akumulatorske škarje za živo mejo. Dolžina rezila 60 cm.