- Ni na zalogi - pošljite povpraševanje
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Kapaciteta akumulatorja | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | DA - 2x 5.0 Ah |
| Širina reza | 53 cm |
| Delovna višina | 20 - 100 mm |
| Nastavitev višine košnje | 10x |
| Material kosišča | Kompozit |
| Samohodna | DA |
| Stranski izmet | NE |
| Mulčenje | DA |
| Košara | DA |
| Prostornina košare za travo | 70 l |
| Mehki zagon | DA |
| Zavora motorja | DA |
| Zaščita pred pregretjem | DA |
| Hrup: zvočni tlak | 84,0 dB(A) |
| Hrup: glasnost | 92,0 dB(A) |
| Vibracije: košnja | 2,5 m/s² |
| Mere (D x Š x V) | 1.810-1.870 x 580 x 920-1.040 mm |
| Teža | 30,4 kg |
Referenca: DUH502Z
Znamka: Makita
Makita DUH502Z – 18V akumulatorske škarje za živo mejo na 1 baterijo. Dolžina rezila 50 cm, vrtljiv zadnji ročaj za 5 položajev dela.
Referenca: DUB363ZV
Znamka: Makita
Makita DUB362Z – 18V akumulatorski puhalnik – sesalnik na 2 bateriji. Edini puhalnik – sesalnik Makita, ki omogoča tudi sesanje listja. Komplet z vrečo in različnimi šobami, listje posesa, zmelje in shrani v priloženo vrečo.
Referenca: DUH523Z
Znamka: Makita
Makita DUH523Z - 18V akumulatorske škarje za živo mejo. Najbolj priljubljene škarje za živo mejo Makita na eno baterijo!
Referenca: DUH506Z
Znamka: Makita
Makita DUH506Z so odlične škarje za obrezovanje žive meje z mečem dolžine 50 cm. Odličen model z ugodno ceno.
Referenca: DLM532Z
Znamka: Makita
Makita DLM532Z - 18V akumulatorska samohodna kosilnica na 2 bateriji. Največja baterijska samohodna kosilnica s širino bobna 53 cm ima kovinsko ohišje in robustno zasnovo. Idealna za košnjo večjih površin.
Referenca: DUH607Z
Znamka: Makita
Makita DUH607Z akumulatorske škarje za živo mejo. Dolžina rezila 60 cm.
Referenca: DLM538Z
Znamka: Makita
Makita DLM538Z - 18V akumulatorska potisna kosilnica na 2 bateriji. Model DLM538Z ima 4 funkcije: košnja, zbiranje trave, mulčenje, izmet zadaj. Idealno za uporabo v urbanem okolju - izredno tiho delovanje.
Referenca: DLM532ZX2
Znamka: Makita
Makita DLM532Z - 18V akumulatorska samohodna kosilnica na 2 bateriji. Največja baterijska samohodna kosilnica s širino bobna 53 cm ima kovinsko ohišje in robustno zasnovo. Idealna za košnjo večjih površin. Brez koša za zbiranje trave.
Referenca: DUC353Z
Znamka: Makita
Makita DUC353Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 2 bateriji. Dolžina meča 350 mm za zahtevnejša opravila, tudi podiranje drevja! Posebna zasnova omogoča pritrjevanje meča in verige brez orodja.
Referenca: ODHW180Z
Znamka: Makita
Makita DHW180Z akumulatorska visokotlačna čistilna naprava. DHW180Z je odličen za pranje avtomobilov in drugih površin, s priloženo cevjo pa lahko črpate vodo iz poljubne velike posode, npr. soda.
Referenca: DUN461WZ
Znamka: Makita
Makita DUN461WZ – 18V akumulatorske podaljšane škarje za živo mejo. Višinski obrezovalnik ali podaljšane škarje Makita z dolžino rezila 46 cm za visoko živo mejo. Nastavitev naklona rezila in raztegljiv ročaj od 1,80 do 2,50 m.
Referenca: DUH602Z
Znamka: Makita
Makita DUH602Z akumulatorske škarje za živo mejo. Dolžina rezila 60 cm, vrtljiv ročaj za lažje rezanje pod različnimi koti.
Referenca: DUR193RF
Znamka: Makita
AKCIJA! Makita DUR193RF - 18V akumulatorska kosa DUR193 na nitko v akcijskem setu z 1x 3.0 Ah baterijo in hitrim polnilcem. Kompaktna in lahka kosa na 1 nitko in raztegljivim ročajem.
Referenca: DUH752Z
Znamka: Makita
Makita DUH752Z – 18V akumulatorske škarje za živo mejo na 1 baterijo. Najdaljše škarje: dolžina rezila 75 cm, vrtljiv zadnji ročaj za 5 položajev dela.
Referenca: UM600DZP
Znamka: Makita
Makita UM600DZP 12V akumulatorske roza škarje za travo - posebna PINK izdaja! Odlične za prirezovanje trave ob robovih in v kotih. Brez baterije in polnilca.
Referenca: DUA200Z
Znamka: Makita
Makita DUA200Z 18V akumulatorska podaljšana žaga. Primerno za vrtnarje in arboriste. Izjemna zmogljivost za enostavno obrezovanje visokih vej.