Referenca: DUR189Z
Znamka: Makita
Makita DUR189Z nitkarica
Makita DUR189Z - 18V akumulatorska kosa na nitko. Najmanjša akumulatorska kosa na 2 nitki, lahka in okretna, toda zmogljiva.
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki: |
|
| Napetost akumulatorja | 36 V (18 + 18 V) LXT |
| Kapaciteta akumulatorja | 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Priložen polnilnik za baterije | DA, hitri polnik za dve bateriji |
| V kompletu z akumulatorji | DA, 2x 5.0 Ah |
| Širina reza | 43 cm |
| Delovna višina | 20 - 75 mm |
| Nastavitev višine košnje | 6x - centralno |
| Material kosišča | Kompozit |
| Samohodna | NE |
| Stranski izmet | NE |
| Mulčenje | NE - samo kot dodatna oprema |
| Košara | DA |
| Prostornina košare za travo | 50 l |
| Hrup: zvočni tlak | 81 dB(A) |
| Hrup: glasnost | 92 dB(A) |
| Vibracije: košnja | 2,5 m/s² |
| Mehki zagon | DA |
| Zavora motorja | DA |
| Zaščita pred pregretjem | DA |
| Mere (D x Š x V) | 1.490 x 460 x 1.045 mm |
| Teža | 17,5 kg |
Referenca: DUR189Z
Znamka: Makita
Makita DUR189Z - 18V akumulatorska kosa na nitko. Najmanjša akumulatorska kosa na 2 nitki, lahka in okretna, toda zmogljiva.
Referenca: DUN500WZ
Znamka: Makita
Makita DUN500WZ akumulatorske podaljšane škarje za živo mejo. Dolžina rezila 50 cm.
Referenca: DUR193Z
Znamka: Makita
Makita DUR193Z - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kompaktna in lahka kosa na 1 nitko, naslednik modela 181 z nastavljivo glavo (5 položajev) in raztegljivim ročajem.
Referenca: DUR194ZX3
Znamka: Makita
Makita DUR194ZX3 akumulatorska kosa. Preprosta kosa za uporabo: samo en gumb on/off.
Referenca: DLM330SM
Znamka: Makita
Makita DLM330SM - 18V akumulatorska kosilnica v setu z baterijo in polnilcem. Najmanjša baterijska kosilnica s širino bobna 33cm je zelo lahka in zato optimalna za košnjo manjših površin. Če teren visi, ne bo težav, saj kosilnice DLM330SM res ni težko potiskati v hrib!
Referenca: DUR190LZX9
Znamka: Makita
Makita DUR190LZX3 - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kosa na 2 nitki z D ročajem in brezkrtačnim motorjem. Samodejno prilagajanje števila vrtljajev glede na obremenitev.
Referenca: DUR191LZX3
Znamka: Makita
Makita DUR191LZX3 - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kosa na 2 nitki, možno jo je razstaviti z enostavnim pritiskom na gumb - idealno za prevoz na avtomobilu!
Referenca: DUP180T001
Znamka: Makita
Makita DUP180T001 - 18V akumulatorske škarje za obrezovanje / + 5.0 Ah baterija / + kovček Makpac. Lahke 18V LXT škarje, kapaciteta rezanja 30 mm, adapter za akumulator se zapne na pas.
Referenca: DUS108Z
Znamka: Makita
Makita DUS108Z akumulatorska škropilnica. Dvojna šoba z dvema ločeno nastavljivima glavama in dvema načinoma škropljenja (razpršeno/curek). Prostornina 10l.
Referenca: DLM539Z
Znamka: Makita
Makita DLM539Z - 18V akumulatorska samohodna kosilnica na 2 bateriji. Največja baterijska samohodna kosilnica s širino bobna 53 cm ima ohišje iz trdnega umetnega materiala in je zato 12 kg lažja od kovinskega modela 532. Idealna za košnjo večjih površin, zaradi manjše teže je košnja manj zahtevna!
Referenca: DUC150Z
Znamka: Makita
Makita DUC150Z: akumulatorska žaga za obrezovanje Kompaktna in močna, za obrezovanje posameznih dreves ali sadovnjaka, priročna tudi za izdelavo lesenih struktur. 18V LXT program, dolžina meča 150 mm.
Referenca: DLM539CT2
Znamka: Makita
Makita DLM539CT2 akumulatorska samohodna kosilnica / + 2x 5.0 Ah (18V) baterija / + standardni dvojni polnilec.
Referenca: DLM532ZX2
Znamka: Makita
Makita DLM532Z - 18V akumulatorska samohodna kosilnica na 2 bateriji. Največja baterijska samohodna kosilnica s širino bobna 53 cm ima kovinsko ohišje in robustno zasnovo. Idealna za košnjo večjih površin. Brez koša za zbiranje trave.
Referenca: DLM481Z
Znamka: Makita
Makita DLM481Z - 18V akumulatorska kosilnica na 2 bateriji. Širina bobna 48 cm, priložena oprema - nastavek za mulčenje.
Referenca: DUB363ZV
Znamka: Makita
Makita DUB362Z – 18V akumulatorski puhalnik – sesalnik na 2 bateriji. Edini puhalnik – sesalnik Makita, ki omogoča tudi sesanje listja. Komplet z vrečo in različnimi šobami, listje posesa, zmelje in shrani v priloženo vrečo.
Referenca: DUA301Z
Znamka: Makita
Makita DUA301Z 18V akumulatorska teleskopska žaga. Idealno za uporabo v urbanem okolju - izredno tiho delovanje. Teleskopska palica: 2.530 - 3.762 mm.