- Ni na zalogi - pošljite povpraševanje
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Napetost akumulatorja | 36 V (18 + 18 V) LXT |
| Kapaciteta akumulatorja | 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | NE |
| Moč motorja | / |
| Širina reza | 53 cm |
| Delovna višina | 20 - 100 mm |
| Nastavitev višine košnje | 10x - centralno |
| Material kosišča | Jeklo |
| Hrup: zvočni tlak | 78,1 dB(A) |
| Hrup: glasnost | 90,4 dB(A) |
| Vibracije: košnja | 2,5 m/s² |
| Samohodna | DA |
| Stranski izmet | DA |
| Mulčenje | DA |
| Košara | DA |
| Prostornina košare za travo | 70 l |
| Mehki zagon | DA |
| Zavora motorja | DA |
| Zaščita pred pregretjem | DA |
| Mere (D x Š x V) | 1.715 x 590 x 1.095 mm |
| Teža | 42,9 kg |
Referenca: DUH506Z
Znamka: Makita
Makita DUH506Z so odlične škarje za obrezovanje žive meje z mečem dolžine 50 cm. Odličen model z ugodno ceno.
Referenca: DUB184Z
Znamka: Makita
Makita DUB184Z - 18V akumulatorski puhalnik na 1 baterijo. Najbolj prodajani puhalnik s široko cevjo, primeren za pihanje listja na večini manjših parcel.
Referenca: DUB361Z
Znamka: Makita
Makita DUB361Z – 18V akumulatorski puhalnik na 2 bateriji za večjo moč. Izredno visoka hitrost zraka za čiščenje težjih vrtnih odrezkov, npr. pri rezanju žive meje, primeren tudi za pihanje listja. Bateriji nista priloženi.
Referenca: DUH507Z
Znamka: Makita
Makita DUH507Z so odlične škarje za obrezovanje žive meje z mečem dolžine 50 cm. Osnovni model z ugodno ceno.
Referenca: DLM539CT2
Znamka: Makita
Makita DLM539CT2 akumulatorska samohodna kosilnica / + 2x 5.0 Ah (18V) baterija / + standardni dvojni polnilec.
Referenca: UR100DSAP
Znamka: Makita
Makita UR100DSAP - 12V roza akumulatorska kosa na nitko / + 1x 2.0Ah baterija / + polnilec. Idealna za prirezovanje in urejanje robov.
Referenca: DUR193RF
Znamka: Makita
PREDSEZONSKA AKCIJA! Makita DUR193RF - 18V akumulatorska kosa DUR193 na nitko v akcijskem setu z 1x 3.0 Ah baterijo in hitrim polnilcem. Kompaktna in lahka kosa na 1 nitko in raztegljivim ročajem.
Referenca: DUH602Z
Znamka: Makita
Makita DUH602Z akumulatorske škarje za živo mejo. Dolžina rezila 60 cm, vrtljiv ročaj za lažje rezanje pod različnimi koti.
Referenca: DLM432Z
Znamka: Makita
Makita DLM432Z - 18V akumulatorska kosilnica na 2 bateriji. Širina bobna 43 cm, visoka moč in tiho delovanje. Zaradi ohišja iz umetnega materiala in motorja na baterije je kosilnica bistveno lažja od bencinskih.
Referenca: DUA301Z
Znamka: Makita
Makita DUA301Z 18V akumulatorska teleskopska žaga. Idealno za uporabo v urbanem okolju - izredno tiho delovanje. Teleskopska palica: 2.530 - 3.762 mm.
Referenca: DLM480Z
Znamka: Makita
Makita DLM480Z - 18V akumulatorska kosilnica na 2 bateriji. Širina bobna 48 cm. Primerna za uporabo na manjših travnikih in na tistih, polnih ovir.
Referenca: 195093-1
Znamka: Makita
Mineralno olje za verižno žago Makita - priročna 1L plastenka olja za motorko. Olje je primerno za vse verižne žage.
Referenca: DUH523Z
Znamka: Makita
Makita DUH523Z - 18V akumulatorske škarje za živo mejo. Najbolj priljubljene škarje za živo mejo Makita na eno baterijo!
Referenca: DUH502Z
Znamka: Makita
Makita DUH502Z – 18V akumulatorske škarje za živo mejo na 1 baterijo. Dolžina rezila 50 cm, vrtljiv zadnji ročaj za 5 položajev dela.
Referenca: DUX60Z
Znamka: Makita
Makita DUX60Z - 18V akumulatorska multifunkcijska naprava. Naprava na dve 18V bateriji (za večjo moč) omogoča uporabo 13 različnih nastavkov od kose do škarij, kultivatorja in verižne žage. Idealno za zahtevnejša opravila na vrtu in okrog hiše za vse, ki potrebujejo več vrst vrtnega orodja in tako ne rabijo kupiti vsakega posebej - dokupi se samo nastavke!
Referenca: DUM604ZX
Znamka: Makita
Makita DUM604ZX - 18V akumulatorske škarje za travo z dodanim dolgim rezilom (20 cm). Lahke in enostavne za prirezovanje trave, dolgo rezilo pa je idealno za obrezovanje manjših grmičkov in žive meje.
Referenca: 632F15-1
Znamka: Makita
Makita 632F15-1 akumulator LXT Li-ion 5,0 Ah.