- Ni na zalogi - pošljite povpraševanje
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Napetost akumulatorja | 36 V (18 + 18 V) LXT |
| Kapaciteta akumulatorja | 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | NE |
| Dolžina rezila | 350 mm |
| Hitrost verige | 20 m/sec |
| Razdelitev / širina verige | 3/8 " / 1,1 mm |
| Hrup: zvočni tlak | 87,7 dB(A) |
| Hrup: glasnost | 100,4 dB(A) |
| Vibracije: žaganje | 5,3 m/s² |
| Oljna črpalka | Avtomatska - nastavljiva |
| Brezkrtačni motor | DA |
| Premer pile za brušenje verige | 4,5 mm |
| Teža | 5,3 kg - z baterijami in mečem |
Referenca: 195093-1
Znamka: Makita
Mineralno olje za verižno žago Makita - priročna 1L plastenka olja za motorko. Olje je primerno za vse verižne žage.
Referenca: 191H02-6
Znamka: Makita
Veriga žage 35cm, 1.1 mm, 3/8 , 52 členov (191H02-6). Za modele: DUC353, DUC355, DUC357, UC004G, UC3541A.
Referenca: DUH601Z
Znamka: Makita
Makita DUH601Z – 18V akumulatorske škarje za živo mejo na 1 baterijo. Dolžina rezila 60 cm, posebna oblika rezila za gladko rezanje, najmočnejše škarje: omogočajo rezanje najdebelejših vej.
Referenca: DUB187Z
Znamka: Makita
Makita DUB187Z - 18V akumulatorski puhalnik na 1 baterijo. Priložena vrečka za listje: lahko se uporablja tudi kot sesalnik. Mulčenje listov med sesanjem za manjšo prostornino odpadkov in s tem manj pogosto praznjenje.
Referenca: 195093-1
Znamka: Makita
Mineralno olje za verižno žago Makita - priročna 1L plastenka olja za motorko. Olje je primerno za vse verižne žage.
Referenca: DUP362Z
Znamka: Makita
Makita DUP362Z - 18V akumulatorske škarje za obrezovanje.
Referenca: DUH506Z
Znamka: Makita
Makita DUH506Z so odlične škarje za obrezovanje žive meje z mečem dolžine 50 cm. Odličen model z ugodno ceno.
Referenca: DUX18Z
Znamka: Makita
Makita DUX18Z - 18V akumulatorska multifunkcijska naprava. Naprava na eno 18V baterijo omogoča uporabo 13 različnih nastavkov od kose do škarij, kultivatorja in verižne žage. Idealno za vse,ki potrebujejo več vrst vrtnega orodja in tako ne rabijo kupiti vsakega posebej- dokupi se samo nastavke!
Referenca: DUC150Z
Znamka: Makita
Makita DUC150Z: akumulatorska žaga za obrezovanje Kompaktna in močna, za obrezovanje posameznih dreves ali sadovnjaka, priročna tudi za izdelavo lesenih struktur. 18V LXT program, dolžina meča 150 mm.
Referenca: DUR190LZX9
Znamka: Makita
Makita DUR190LZX3 - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kosa na 2 nitki z D ročajem in brezkrtačnim motorjem. Samodejno prilagajanje števila vrtljajev glede na obremenitev.
Referenca: DUH607Z
Znamka: Makita
Makita DUH607Z akumulatorske škarje za živo mejo. Dolžina rezila 60 cm.
Referenca: DUH751Z
Znamka: Makita
Makita DUH751Z akumulatorske škarje za živo mejo z vrtljivim ročajem. Dolžina rezila 75 cm.
Referenca: DLM432PT2
Znamka: Makita
Makita DLM432PT2 - 18V akumulatorska kosilnica na 2 bateriji / +2x 5.0 Ah baterija / + hitri dvojni polnilec. Širina bobna 43 cm, zaradi ohišja iz umetnega materiala je kosilnica lahka in priročna.
Referenca: DUR193Z
Znamka: Makita
Makita DUR193Z - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kompaktna in lahka kosa na 1 nitko, naslednik modela 181 z nastavljivo glavo (5 položajev) in raztegljivim ročajem.
Referenca: DUM111ZX
Znamka: Makita
Makita DUM111ZX - 18V akumulatorske škarje za travo z dodanim dolgim rezilom (20 cm). Škarje z ožjim (110 mm) rezilom za natančenjše rezanje trave. Lahke in enostavne za prirezovanje trave, dolgo rezilo pa je idealno za obrezovanje manjših grmičkov in žive meje.
Referenca: DUS108Z
Znamka: Makita
Makita DUS108Z akumulatorska škropilnica. Dvojna šoba z dvema ločeno nastavljivima glavama in dvema načinoma škropljenja (razpršeno/curek). Prostornina 10l.
Referenca: DUH507Z
Znamka: Makita
Makita DUH507Z so odlične škarje za obrezovanje žive meje z mečem dolžine 50 cm. Osnovni model z ugodno ceno.
Referenca: DUR191LZX3
Znamka: Makita
Makita DUR191LZX3 - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kosa na 2 nitki, možno jo je razstaviti z enostavnim pritiskom na gumb - idealno za prevoz na avtomobilu!