- Znižana cena
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Napetost akumulatorja | 18 V - LXT |
| Kapaciteta akumulatorja | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | NE |
| Dolžina rezila | 600 mm |
| Maks. premer vej | 21,5 mm |
| Hrup: zvočni tlak | 82,0 dB(A) |
| Hrup: glasnost | 95,0 dB(A) |
| Vibracije: sprednji ročaj | 2,5 m/s² |
| Vibracije: zadnji ročaj | 2,5 m/s² |
| Mere (D x Š x V) | 1.121×192×225 mm |
| Teža | 4,3 kg |
Referenca: DUH607Z
Znamka: Makita
Makita DUH607Z akumulatorske škarje za živo mejo. Dolžina rezila 60 cm.
Referenca: DLM432Z
Znamka: Makita
Makita DLM432Z - 18V akumulatorska kosilnica na 2 bateriji. Širina bobna 43 cm, visoka moč in tiho delovanje. Zaradi ohišja iz umetnega materiala in motorja na baterije je kosilnica bistveno lažja od bencinskih.
Referenca: DUM111ZX
Znamka: Makita
Makita DUM111ZX - 18V akumulatorske škarje za travo z dodanim dolgim rezilom (20 cm). Škarje z ožjim (110 mm) rezilom za natančenjše rezanje trave. Lahke in enostavne za prirezovanje trave, dolgo rezilo pa je idealno za obrezovanje manjših grmičkov in žive meje.
Referenca: DUH506Z
Znamka: Makita
Makita DUH506Z so odlične škarje za obrezovanje žive meje z mečem dolžine 50 cm. Odličen model z ugodno ceno.
Referenca: DUB187Z
Znamka: Makita
Makita DUB187Z - 18V akumulatorski puhalnik na 1 baterijo. Priložena vrečka za listje: lahko se uporablja tudi kot sesalnik. Mulčenje listov med sesanjem za manjšo prostornino odpadkov in s tem manj pogosto praznjenje.
Referenca: DUB361Z
Znamka: Makita
Makita DUB361Z – 18V akumulatorski puhalnik na 2 bateriji za večjo moč. Izredno visoka hitrost zraka za čiščenje težjih vrtnih odrezkov, npr. pri rezanju žive meje, primeren tudi za pihanje listja. Bateriji nista priloženi.
Referenca: DUC353Z
Znamka: Makita
Makita DUC353Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 2 bateriji. Dolžina meča 350 mm za zahtevnejša opravila, tudi podiranje drevja! Posebna zasnova omogoča pritrjevanje meča in verige brez orodja.
Referenca: DUV320Z
Znamka: Makita
Makita DUV320Z 18V akumulatorski prezračevalnik trate. Spodbuja zdravo rast trate z zračenjem in prečiščevanjem, saj izboljša zračenje, poveča prodiranje vode in spodbuja rast. Kompakten, lahek in zelo okreten, idealen za nego domače trate.
Referenca: DUR193Z
Znamka: Makita
Makita DUR193Z - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kompaktna in lahka kosa na 1 nitko, naslednik modela 181 z nastavljivo glavo (5 položajev) in raztegljivim ročajem.
Referenca: DUM604ZX
Znamka: Makita
Makita DUM604ZX - 18V akumulatorske škarje za travo z dodanim dolgim rezilom (20 cm). Lahke in enostavne za prirezovanje trave, dolgo rezilo pa je idealno za obrezovanje manjših grmičkov in žive meje.
Referenca: DUH507Z
Znamka: Makita
Makita DUH507Z so odlične škarje za obrezovanje žive meje z mečem dolžine 50 cm. Osnovni model z ugodno ceno.
Referenca: UM600DZP
Znamka: Makita
Makita UM600DZP 12V akumulatorske roza škarje za travo - posebna PINK izdaja! Odlične za prirezovanje trave ob robovih in v kotih. Brez baterije in polnilca.
Referenca: UR100DZP
Znamka: Makita
Makita UR100DZP - 12V roza akumulatorska kosa na nitko - posebna PINK izdaja Sakura. Brez baterij in polnilca!
Referenca: DUH601Z
Znamka: Makita
Makita DUH601Z – 18V akumulatorske škarje za živo mejo na 1 baterijo. Dolžina rezila 60 cm, posebna oblika rezila za gladko rezanje, najmočnejše škarje: omogočajo rezanje najdebelejših vej.
Referenca: DUH606Z
Znamka: Makita
Makita DUH606Z akumulatorske škarje za živo mejo. Dolžina rezila 60 cm.
Referenca: DUC357Z
Znamka: Makita
Makita DUC357Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 1 baterijo. Dolžina meča 350 mm. Napenjanje verige brez orodja!