- Ni na zalogi - pošljite povpraševanje
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Kapaciteta akumulatorja | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | NE |
| Širina rezanja | 30 cm |
| Rezalna oprema | Glava z laksom |
| Tip ročaja | D |
| Brezkrtačni motor | DA |
| Tip naramnega pasu | Enojni |
| Hrup: zvočni tlak | 74,0 dB(A) |
| Hrup: glasnost | 87,1 dB(A) |
| Vibracije: košnja | 2,5 m/s² |
| Čas delovanja | ~ 25 min (4.0 Ah) - 20 cm visoka trava |
| Čas polnjenja | ~ 36 min (4.0 Ah) |
| Površina košnje z enim polnjenjem | ~ 150 m2 - 20 cm visoka trava |
| Mere (D x Š x V) | 1.836 x 348 x 236 mm |
| Teža | 3,5 kg |
Referenca: DUH602Z
Znamka: Makita
Makita DUH602Z akumulatorske škarje za živo mejo. Dolžina rezila 60 cm, vrtljiv ročaj za lažje rezanje pod različnimi koti.
Referenca: DUR190LZX9
Znamka: Makita
Makita DUR190LZX3 - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kosa na 2 nitki z D ročajem in brezkrtačnim motorjem. Samodejno prilagajanje števila vrtljajev glede na obremenitev.
Referenca: DUS054Z
Znamka: Makita
Makita DUS054Z akumulatorska škropilnica. Dvojna šoba z dvema ločeno nastavljivima glavama in dvema načinoma škropljenja (razpršeno/curek). Prostornina 5l.
Referenca: DUP362Z
Znamka: Makita
Makita DUP362Z - 18V akumulatorske škarje za obrezovanje.
Referenca: DUH607Z
Znamka: Makita
Makita DUH607Z akumulatorske škarje za živo mejo. Dolžina rezila 60 cm.
Referenca: DUN500WZ
Znamka: Makita
Makita DUN500WZ akumulatorske podaljšane škarje za živo mejo. Dolžina rezila 50 cm.
Referenca: DLM382Z
Znamka: Makita
Makita DLM382Z akumulatorska potisna kosilnica. Širina reza 38 cm, lahka in priročna za manjše parcele.
Referenca: DUR192LZ
Znamka: Makita
Makita DUR192LZ - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kosa na 2 nitki, možno jo je razstaviti s ključem - idealno za transport!
Referenca: UR100DZP
Znamka: Makita
Makita UR100DZP - 12V roza akumulatorska kosa na nitko - posebna PINK izdaja Sakura. Brez baterij in polnilca!
Referenca: DUP180T001
Znamka: Makita
Makita DUP180T001 - 18V akumulatorske škarje za obrezovanje / + 5.0 Ah baterija / + kovček Makpac. Lahke 18V LXT škarje, kapaciteta rezanja 30 mm, adapter za akumulator se zapne na pas.
Referenca: DUV320Z
Znamka: Makita
Makita DUV320Z 18V akumulatorski prezračevalnik trate. Spodbuja zdravo rast trate z zračenjem in prečiščevanjem, saj izboljša zračenje, poveča prodiranje vode in spodbuja rast. Kompakten, lahek in zelo okreten, idealen za nego domače trate.
Referenca: DUC122Z
Znamka: Makita
Makita DUC122Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 1 baterijo. Ena najmanjših verižnih žag Makita je izjemno lahka in ima meč dolžine 115 mm. Ker je lahka, omogoča delo z eno roko, idealno za obrezovanje sadnega drevja!
Referenca: DUC254Z
Znamka: Makita
Makita DUC254Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 1 baterijo. Najbolj prodajana verižna žaga Makita ima meč dolžine 250 mm. Vsestransko uporabna verižna žaga!
Referenca: 195093-1
Znamka: Makita
Mineralno olje za verižno žago Makita - priročna 1L plastenka olja za motorko. Olje je primerno za vse verižne žage.
Referenca: DUC256Z
Znamka: Makita
Makita DUC256Z akumulatorska verižna žaga. Dolžina meča 25 cm.
Referenca: DLM432PT2
Znamka: Makita
Makita DLM432PT2 - 18V akumulatorska kosilnica na 2 bateriji / +2x 5.0 Ah baterija / + hitri dvojni polnilec. Širina bobna 43 cm, zaradi ohišja iz umetnega materiala je kosilnica lahka in priročna.