- Ni na zalogi - pošljite povpraševanje
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Kapaciteta akumulatorja | 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | NE |
| Dolžina rezila | 115 mm |
| Hitrost verige | 5 m/sec |
| Hrup: zvočni tlak | 84,6 dB(A) |
| Hrup: glasnost | 92,7 dB(A) |
| Vibracije: žaganje | 4,3 m/s² |
| Razdelitev / širina verige | 1/4 " / 1,3 mm |
| Oljna črpalka | Avtomatska |
| Brezkrtačni motor | NE |
| Premer pile za brušenje verige | 4 mm |
| Teža | 2,6 kg |
Referenca: DLM330SM
Znamka: Makita
Makita DLM330SM - 18V akumulatorska kosilnica v setu z baterijo in polnilcem. Najmanjša baterijska kosilnica s širino bobna 33cm je zelo lahka in zato optimalna za košnjo manjših površin. Če teren visi, ne bo težav, saj kosilnice DLM330SM res ni težko potiskati v hrib!
Referenca: DUR368LZ
Znamka: Makita
Makita DUR368LZ akumulatorska kosa. Kosa na dve bateriji za košnjo močne in visoke trave.
Referenca: DUB362Z
Znamka: Makita
Makita DUB362Z – 18V akumulatorski puhalnik na 2 bateriji za večjo moč. Široka, teleskopska šoba in pogon na dve bateriji (nista priloženi) za izredno velik pretok zraka, visoka zmogljivost.
Referenca: DUR194ZX3
Znamka: Makita
Makita DUR194ZX3 akumulatorska kosa. Preprosta kosa za uporabo: samo en gumb on/off.
Referenca: DUC353Z
Znamka: Makita
Makita DUC353Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 2 bateriji. Dolžina meča 350 mm za zahtevnejša opravila, tudi podiranje drevja! Posebna zasnova omogoča pritrjevanje meča in verige brez orodja.
Referenca: DUX60Z
Znamka: Makita
Makita DUX60Z - 18V akumulatorska multifunkcijska naprava. Naprava na dve 18V bateriji (za večjo moč) omogoča uporabo 13 različnih nastavkov od kose do škarij, kultivatorja in verižne žage. Idealno za zahtevnejša opravila na vrtu in okrog hiše za vse, ki potrebujejo več vrst vrtnega orodja in tako ne rabijo kupiti vsakega posebej - dokupi se samo nastavke!
Referenca: DUR191LZX3
Znamka: Makita
Makita DUR191LZX3 - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kosa na 2 nitki, možno jo je razstaviti z enostavnim pritiskom na gumb - idealno za prevoz na avtomobilu!
Referenca: DUB361Z
Znamka: Makita
Makita DUB361Z – 18V akumulatorski puhalnik na 2 bateriji za večjo moč. Izredno visoka hitrost zraka za čiščenje težjih vrtnih odrezkov, npr. pri rezanju žive meje, primeren tudi za pihanje listja. Bateriji nista priloženi.
Referenca: DUV320Z
Znamka: Makita
Makita DUV320Z 18V akumulatorski prezračevalnik trate. Spodbuja zdravo rast trate z zračenjem in prečiščevanjem, saj izboljša zračenje, poveča prodiranje vode in spodbuja rast. Kompakten, lahek in zelo okreten, idealen za nego domače trate.
Referenca: DUA301Z
Znamka: Makita
Makita DUA301Z 18V akumulatorska teleskopska žaga. Idealno za uporabo v urbanem okolju - izredno tiho delovanje. Teleskopska palica: 2.530 - 3.762 mm.
Referenca: DUR189Z
Znamka: Makita
Makita DUR189Z - 18V akumulatorska kosa na nitko. Najmanjša akumulatorska kosa na 2 nitki, lahka in okretna, toda zmogljiva.
Referenca: DUR192LZ
Znamka: Makita
Makita DUR192LZ - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kosa na 2 nitki, možno jo je razstaviti s ključem - idealno za transport!
Referenca: DLM382PT2
Znamka: Makita
Makita DLM382PT2 akumulatorska kosilnica /+ 2x 5.0 Ah (18V) / + hitri dvojni polnilec. Širina reza 38 cm, lahka in okretna.
Referenca: DUS158Z
Znamka: Makita
Makita DUS158Z akumulatorska škropilnica. Dvojna šoba z dvema ločeno nastavljivima glavama in dvema načinoma škropljenja (razpršeno/curek). Prostornina 15l.
Referenca: UR100DZP
Znamka: Makita
Makita UR100DZP - 12V roza akumulatorska kosa na nitko - posebna PINK izdaja Sakura. Brez baterij in polnilca!
Referenca: UM600DZP
Znamka: Makita
Makita UM600DZP 12V akumulatorske roza škarje za travo - posebna PINK izdaja! Odlične za prirezovanje trave ob robovih in v kotih. Brez baterije in polnilca.