- Na razprodaji!
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Kapaciteta akumulatorja | 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | NE |
| Širina rezanja | 260 |
| Rezalna oprema | Glava z laksom |
| Tip ročaja | D |
| Brezkrtačni motor | NE |
| Tip naramnega pasu | Enojni |
| Hrup: zvočni tlak | 73,2 dB(A) |
| Hrup: glasnost | 83,1 dB(A) |
| Vibracije: prosti tek | 2,5m/s² |
| Čas delovanja | ~ 25 min (3.0 Ah) - 10 cm visoka trava |
| Čas polnjenja | ~ 26 min (3.0 Ah) |
| Površina košnje z enim polnjenjem | ~ 100 m2 - 10 cm visoka trava |
| Mere (D x Š x V) | 1384 x 271 x 372 mm |
| Teža | 2,3 kg |
Referenca: E-02733
Znamka: Makita
Makita E-02733 najlonska nitka okrogla modra 1,6mm v dolžini 15m.
Referenca: DUB363ZV
Znamka: Makita
Makita DUB362Z – 18V akumulatorski puhalnik – sesalnik na 2 bateriji. Edini puhalnik – sesalnik Makita, ki omogoča tudi sesanje listja. Komplet z vrečo in različnimi šobami, listje posesa, zmelje in shrani v priloženo vrečo.
Referenca: DUR191LZX3
Znamka: Makita
Makita DUR191LZX3 - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kosa na 2 nitki, možno jo je razstaviti z enostavnim pritiskom na gumb - idealno za prevoz na avtomobilu!
Referenca: DLM382PT2
Znamka: Makita
Makita DLM382PT2 akumulatorska kosilnica /+ 2x 5.0 Ah (18V) / + hitri dvojni polnilec. Širina reza 38 cm, lahka in okretna.
Referenca: DUH523Z
Znamka: Makita
Makita DUH523Z - 18V akumulatorske škarje za živo mejo. Najbolj priljubljene škarje za živo mejo Makita na eno baterijo!
Referenca: DLM538Z
Znamka: Makita
Makita DLM538Z - 18V akumulatorska potisna kosilnica na 2 bateriji. Model DLM538Z ima 4 funkcije: košnja, zbiranje trave, mulčenje, izmet zadaj. Idealno za uporabo v urbanem okolju - izredno tiho delovanje.
Referenca: DUC353Z
Znamka: Makita
Makita DUC353Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 2 bateriji. Dolžina meča 350 mm za zahtevnejša opravila, tudi podiranje drevja! Posebna zasnova omogoča pritrjevanje meča in verige brez orodja.
Referenca: DLM432Z
Znamka: Makita
Makita DLM432Z - 18V akumulatorska kosilnica na 2 bateriji. Širina bobna 43 cm, visoka moč in tiho delovanje. Zaradi ohišja iz umetnega materiala in motorja na baterije je kosilnica bistveno lažja od bencinskih.
Referenca: DLM539CT2
Znamka: Makita
Makita DLM539CT2 akumulatorska samohodna kosilnica / + 2x 5.0 Ah (18V) baterija / + standardni dvojni polnilec.
Referenca: DUH506Z
Znamka: Makita
Makita DUH506Z so odlične škarje za obrezovanje žive meje z mečem dolžine 50 cm. Odličen model z ugodno ceno.
Referenca: DUC357Z
Znamka: Makita
Makita DUC357Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 1 baterijo. Dolžina meča 350 mm. Napenjanje verige brez orodja!
Referenca: DUM604ZX
Znamka: Makita
Makita DUM604ZX - 18V akumulatorske škarje za travo z dodanim dolgim rezilom (20 cm). Lahke in enostavne za prirezovanje trave, dolgo rezilo pa je idealno za obrezovanje manjših grmičkov in žive meje.
Referenca: DUC254Z
Znamka: Makita
Makita DUC254Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 1 baterijo. Najbolj prodajana verižna žaga Makita ima meč dolžine 250 mm. Vsestransko uporabna verižna žaga!
Referenca: DUA200Z
Znamka: Makita
Makita DUA200Z 18V akumulatorska podaljšana žaga. Primerno za vrtnarje in arboriste. Izjemna zmogljivost za enostavno obrezovanje visokih vej.
Referenca: DUR369LZ
Znamka: Makita
Makita DUR369LZ - 18V akumulatorska kosa na nitko. Najzmogljivejša kosa na 2 bateriji za večjo moč - omogoča košnjo visoke in goste trave! Kosa ima D-ročaj za udobno košnjo tudi na nagnjenem terenu.
Referenca: DUH751Z
Znamka: Makita
Makita DUH751Z akumulatorske škarje za živo mejo z vrtljivim ročajem. Dolžina rezila 75 cm.
Referenca: DUB361Z
Znamka: Makita
Makita DUB361Z – 18V akumulatorski puhalnik na 2 bateriji za večjo moč. Izredno visoka hitrost zraka za čiščenje težjih vrtnih odrezkov, npr. pri rezanju žive meje, primeren tudi za pihanje listja. Bateriji nista priloženi.
Referenca: DLM330Z
Znamka: Makita
Makita DLM330Z - 18V akumulatorska kosilnica na 1 baterijo. Najmanjša baterijska kosilnica s širino bobna 33cm je zelo lahka in zato optimalna za košnjo manjših površin. Če teren visi, ne bo težav, saj kosilnice DLM330Z res ni težko potiskati v hrib!
Referenca: 194533-6
Znamka: Makita
Makita 194533-6 standardni polnilnik 18V - DC18SD. Primeren za polnjenje 18 V baterij Makita LXT. Zaradi počasnejšega polnjenja je prizanesljivejši do baterij in omogoča daljšo življenjsko dobo. Idealen za 1.5 Ah, 2.0 Ah in 3.0 Ah baterije.
Referenca: DUB185Z
Znamka: Makita
Makita DUB185Z - 18V akumulatorski puhalnik na 1 baterijo. Najmanjši in najlažji puhalnik za listje, ozka šoba, odličen za uporabo na manjših parcelah in dovozih. Enak modelu DUB186, razlika je v krajši cevi (šobi).
Referenca: E-02733
Znamka: Makita
Makita E-02733 najlonska nitka okrogla modra 1,6mm v dolžini 15m.
Referenca: E-02705
Znamka: Makita
Makita E-02705 najlonska nitka okrogla zelena 2,0mm v dolžini 15m.
Referenca: 632G12-3
Znamka: Makita
Makita BL1830B akumulator LXT Li-ion 3,0 Ah.
Referenca: CL108FDSAP
Znamka: Makita
Makita CL108FDSAP 12V CXT akumulatorski ročni sesalec iz linije Sakura izstopa zaradi roza barve. Sesalec je lahek za uporabo, ponaša pa se z visoko sesalno močjo. V setu dobite tudi baterijo in polnilec!
Referenca: DUH607Z
Znamka: Makita
Makita DUH607Z akumulatorske škarje za živo mejo. Dolžina rezila 60 cm.