- Znižana cena
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Makita visokotlačni čistilnik DHW180Z za razliko od klasičnih visokotlačnih čistilcev ni namenjen maksimalni sili, ampak maksimalni mobilnosti – deluje brez elektrike, lahko vleče vodo iz vedra in je dovolj lahek za uporabo z eno roko, zato je idealen za hitro sprotno čiščenje.
AKCIJSKA CENA - ARTIKEL BREZ ORIGINALNE EMBALAŽE: to je originalen izdelek Makita DHW180Z z uradnim garancijskim listom Makita, s katerim lahko garancijo brezplačno podaljšate na 3 leta. To nizko ceno lahko ponudimo, ker smo ga kupili v setu več različnih orodij, ki smo ga nato razstavili. Zraven dobite vse originalne dele, samo škatla je druga.
| Model | Makita DHW180Z |
|---|---|
| Tip izdelka | Akumulatorski čistilec / nizkotlačni pralnik |
| Sistem napajanja | 18V LXT |
| Največji tlak | 24 bar (2,4 MPa) |
| Delovni tlak | 8–24 bar |
| Največji pretok vode | 150 l/h (do 5,3 l/min brez šobe) |
| Način dovoda vode | Vodovodni priklop ali samosesalni način |
| Največja sesalna višina | 2 m |
| Največja temperatura dovodne vode | 40 °C |
| Načini delovanja | 2 (High / Low) |
| Šoba | 5-v-1 vrtljiva šoba |
| Dolžina cevi | 6 m |
| Mere (D × Š × V) | 419 × 99 × 239 mm (888 mm s podaljškom) |
| Teža z akumulatorjem | 2,3–2,7 kg |
| Čas delovanja (5,0 Ah) | 30 min (High) / 83 min (Low) |
| Obseg dobave | Stroj, sesalna cev, priključki in šoba (brez akumulatorja in polnilnika) |
Referenca: DLM382PT2
Znamka: Makita
Makita DLM382PT2 akumulatorska kosilnica /+ 2x 5.0 Ah (18V) / + hitri dvojni polnilec. Širina reza 38 cm, lahka in okretna.
Referenca: DLM532Z
Znamka: Makita
Makita DLM532Z - 18V akumulatorska samohodna kosilnica na 2 bateriji. Največja baterijska samohodna kosilnica s širino bobna 53 cm ima kovinsko ohišje in robustno zasnovo. Idealna za košnjo večjih površin.
Referenca: DUR191LZX3
Znamka: Makita
Makita DUR191LZX3 - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kosa na 2 nitki, možno jo je razstaviti z enostavnim pritiskom na gumb - idealno za prevoz na avtomobilu!
Referenca: DUB186Z
Znamka: Makita
Makita DUB186Z – 18V akumulatorski puhalnik na 1 baterijo. Najmanjši in najlažji puhalnik za listje, ozka šoba, odličen za uporabo na manjših parcelah in dovozih.
Referenca: DUC122Z
Znamka: Makita
Makita DUC122Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 1 baterijo. Ena najmanjših verižnih žag Makita je izjemno lahka in ima meč dolžine 115 mm. Ker je lahka, omogoča delo z eno roko, idealno za obrezovanje sadnega drevja!
Referenca: DUH752Z
Znamka: Makita
Makita DUH752Z – 18V akumulatorske škarje za živo mejo na 1 baterijo. Najdaljše škarje: dolžina rezila 75 cm, vrtljiv zadnji ročaj za 5 položajev dela.
Referenca: DUR369LZ
Znamka: Makita
Makita DUR369LZ - 18V akumulatorska kosa na nitko. Najzmogljivejša kosa na 2 bateriji za večjo moč - omogoča košnjo visoke in goste trave! Kosa ima D-ročaj za udobno košnjo tudi na nagnjenem terenu.
Referenca: DUN500WZ
Znamka: Makita
Makita DUN500WZ akumulatorske podaljšane škarje za živo mejo. Dolžina rezila 50 cm.
Referenca: DUH606Z
Znamka: Makita
Makita DUH606Z akumulatorske škarje za živo mejo. Dolžina rezila 60 cm.
Referenca: DUH601Z
Znamka: Makita
Makita DUH601Z – 18V akumulatorske škarje za živo mejo na 1 baterijo. Dolžina rezila 60 cm, posebna oblika rezila za gladko rezanje, najmočnejše škarje: omogočajo rezanje najdebelejših vej.
Referenca: DUM604ZX
Znamka: Makita
Makita DUM604ZX - 18V akumulatorske škarje za travo z dodanim dolgim rezilom (20 cm). Lahke in enostavne za prirezovanje trave, dolgo rezilo pa je idealno za obrezovanje manjših grmičkov in žive meje.
Referenca: DUP361ZN
Znamka: Makita
Makita DUP361ZN - 18V akumulatorske škarje za obrezovanje trte na 2 bateriji. Udoben nahrbtnik omogoča lažje delo.
Referenca: DUC353Z
Znamka: Makita
Makita DUC353Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 2 bateriji. Dolžina meča 350 mm za zahtevnejša opravila, tudi podiranje drevja! Posebna zasnova omogoča pritrjevanje meča in verige brez orodja.
Referenca: DUH602Z
Znamka: Makita
Makita DUH602Z akumulatorske škarje za živo mejo. Dolžina rezila 60 cm, vrtljiv ročaj za lažje rezanje pod različnimi koti.
Referenca: DUN461WZ
Znamka: Makita
Makita DUN461WZ – 18V akumulatorske podaljšane škarje za živo mejo. Višinski obrezovalnik ali podaljšane škarje Makita z dolžino rezila 46 cm za visoko živo mejo. Nastavitev naklona rezila in raztegljiv ročaj od 1,80 do 2,50 m.
Referenca: DUB362Z
Znamka: Makita
Makita DUB362Z – 18V akumulatorski puhalnik na 2 bateriji za večjo moč. Široka, teleskopska šoba in pogon na dve bateriji (nista priloženi) za izredno velik pretok zraka, visoka zmogljivost.