- Na razprodaji!
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Kapaciteta akumulatorja | 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | DA - 1x 3.0 Ah + hitri polnilec DC18RC |
| Širina rezanja | 260 |
| Rezalna oprema | Glava z laksom |
| Tip ročaja | D |
| Brezkrtačni motor | NE |
| Tip naramnega pasu | Enojni |
| Hrup: zvočni tlak | 73,2 dB(A) |
| Hrup: glasnost | 83,1 dB(A) |
| Vibracije: prosti tek | 2,5m/s² |
| Čas delovanja | ~ 25 min (3.0 Ah) - 10 cm visoka trava |
| Čas polnjenja | ~ 26 min (3.0 Ah) |
| Površina košnje z enim polnjenjem | ~ 100 m2 - 10 cm visoka trava |
| Mere (D x Š x V) | 1384 x 271 x 372 mm |
| Teža | 2,3 kg |
Referenca: E-02733
Znamka: Makita
Makita E-02733 najlonska nitka okrogla modra 1,6mm v dolžini 15m.
Referenca: DUH602Z
Znamka: Makita
Makita DUH602Z akumulatorske škarje za živo mejo. Dolžina rezila 60 cm, vrtljiv ročaj za lažje rezanje pod različnimi koti.
Referenca: DLM330Z
Znamka: Makita
Makita DLM330Z - 18V akumulatorska kosilnica na 1 baterijo. Najmanjša baterijska kosilnica s širino bobna 33cm je zelo lahka in zato optimalna za košnjo manjših površin. Če teren visi, ne bo težav, saj kosilnice DLM330Z res ni težko potiskati v hrib!
Referenca: DUB361Z
Znamka: Makita
Makita DUB361Z – 18V akumulatorski puhalnik na 2 bateriji za večjo moč. Izredno visoka hitrost zraka za čiščenje težjih vrtnih odrezkov, npr. pri rezanju žive meje, primeren tudi za pihanje listja. Bateriji nista priloženi.
Referenca: DLM330SM
Znamka: Makita
Makita DLM330SM - 18V akumulatorska kosilnica v setu z baterijo in polnilcem. Najmanjša baterijska kosilnica s širino bobna 33cm je zelo lahka in zato optimalna za košnjo manjših površin. Če teren visi, ne bo težav, saj kosilnice DLM330SM res ni težko potiskati v hrib!
Referenca: DUB187Z
Znamka: Makita
Makita DUB187Z - 18V akumulatorski puhalnik na 1 baterijo. Priložena vrečka za listje: lahko se uporablja tudi kot sesalnik. Mulčenje listov med sesanjem za manjšo prostornino odpadkov in s tem manj pogosto praznjenje.
Referenca: DUH607Z
Znamka: Makita
Makita DUH607Z akumulatorske škarje za živo mejo. Dolžina rezila 60 cm.
Referenca: DLM432Z
Znamka: Makita
Makita DLM432Z - 18V akumulatorska kosilnica na 2 bateriji. Širina bobna 43 cm, visoka moč in tiho delovanje. Zaradi ohišja iz umetnega materiala in motorja na baterije je kosilnica bistveno lažja od bencinskih.
Referenca: DUC353Z
Znamka: Makita
Makita DUC353Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 2 bateriji. Dolžina meča 350 mm za zahtevnejša opravila, tudi podiranje drevja! Posebna zasnova omogoča pritrjevanje meča in verige brez orodja.
Referenca: DUH502Z
Znamka: Makita
Makita DUH502Z – 18V akumulatorske škarje za živo mejo na 1 baterijo. Dolžina rezila 50 cm, vrtljiv zadnji ročaj za 5 položajev dela.
Referenca: DLM382Z
Znamka: Makita
Makita DLM382Z akumulatorska potisna kosilnica. Širina reza 38 cm, lahka in priročna za manjše parcele.
Referenca: DUC357Z
Znamka: Makita
Makita DUC357Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 1 baterijo. Dolžina meča 350 mm. Napenjanje verige brez orodja!
Referenca: EDUR369AZ
Znamka: Makita
Makita DUR369AZ - 18V akumulatorska kosa na nitko. Najzmogljivejša kosa na 2 bateriji za večjo moč - omogoča košnjo visoke in goste trave! Model ima U-ročaj ali kolesarski ročaj za udobno košnjo po ravnem terenu.
Referenca: DUN461WZ
Znamka: Makita
Makita DUN461WZ – 18V akumulatorske podaljšane škarje za živo mejo. Višinski obrezovalnik ali podaljšane škarje Makita z dolžino rezila 46 cm za visoko živo mejo. Nastavitev naklona rezila in raztegljiv ročaj od 1,80 do 2,50 m.
Referenca: DUR190LZX9
Znamka: Makita
Makita DUR190LZX3 - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kosa na 2 nitki z D ročajem in brezkrtačnim motorjem. Samodejno prilagajanje števila vrtljajev glede na obremenitev.
Referenca: DLM432PT2
Znamka: Makita
Makita DLM432PT2 - 18V akumulatorska kosilnica na 2 bateriji / +2x 5.0 Ah baterija / + hitri dvojni polnilec. Širina bobna 43 cm, zaradi ohišja iz umetnega materiala je kosilnica lahka in priročna.
Referenca: DUA200Z
Znamka: Makita
Makita DUA200Z 18V akumulatorska podaljšana žaga. Primerno za vrtnarje in arboriste. Izjemna zmogljivost za enostavno obrezovanje visokih vej.
Referenca: E-02733
Znamka: Makita
Makita E-02733 najlonska nitka okrogla modra 1,6mm v dolžini 15m.
Referenca: 632F15-1
Znamka: Makita
Makita 632F15-1 akumulator LXT Li-ion 5,0 Ah.