- Znižana cena
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Napetost akumulatorja | 36 V (18 + 18 V) LXT |
| V kompletu z akumulatorji | NE |
| Širina reza | 38 cm |
| Delovna višina | 20 - 75 mm |
| Nastavitev višine košnje | 6x - centralno |
| Material kosišča | Kompozit |
| Hrup: zvočni tlak | 81,0 dB(A) |
| Hrup: glasnost | 91,0 dB(A) |
| Vibracije: košnja | 2,5 m/s² |
| Samohodna | NE |
| Stranski izmet | NE |
| Mulčenje | NE - samo kot dodatna oprema |
| Košara | DA |
| Prostornina košare za travo | 40 l |
| Mehki zagon | DA |
| Zavora motorja | DA |
| Zaščita pred pregretjem | NE |
| Mere (D x Š x V) | 1.410x450x1.005 mm |
| Teža | 16,9 kg |
Referenca: 191D46-2
Znamka: Makita
Makita 191D46-2 – čep za mulčenje za DLM382 in DLM432 za gostejšo trato brez pobiranja pokošene trave
Referenca: DUM604ZX
Znamka: Makita
Makita DUM604ZX - 18V akumulatorske škarje za travo z dodanim dolgim rezilom (20 cm). Lahke in enostavne za prirezovanje trave, dolgo rezilo pa je idealno za obrezovanje manjših grmičkov in žive meje.
Referenca: UR100DZP
Znamka: Makita
Makita UR100DZP - 12V roza akumulatorska kosa na nitko - posebna PINK izdaja Sakura. Brez baterij in polnilca!
Referenca: DUR189Z
Znamka: Makita
Makita DUR189Z - 18V akumulatorska kosa na nitko. Najmanjša akumulatorska kosa na 2 nitki, lahka in okretna, toda zmogljiva.
Referenca: DLM330Z
Znamka: Makita
Makita DLM330Z - 18V akumulatorska kosilnica na 1 baterijo. Najmanjša baterijska kosilnica s širino bobna 33cm je zelo lahka in zato optimalna za košnjo manjših površin. Če teren visi, ne bo težav, saj kosilnice DLM330Z res ni težko potiskati v hrib!
Referenca: DUR194ZX3
Znamka: Makita
Makita DUR194ZX3 akumulatorska kosa. Preprosta kosa za uporabo: samo en gumb on/off.
Referenca: DUC150Z
Znamka: Makita
Makita DUC150Z: akumulatorska žaga za obrezovanje Kompaktna in močna, za obrezovanje posameznih dreves ali sadovnjaka, priročna tudi za izdelavo lesenih struktur. 18V LXT program, dolžina meča 150 mm.
Referenca: DLM532ZX2
Znamka: Makita
Makita DLM532Z - 18V akumulatorska samohodna kosilnica na 2 bateriji. Največja baterijska samohodna kosilnica s širino bobna 53 cm ima kovinsko ohišje in robustno zasnovo. Idealna za košnjo večjih površin. Brez koša za zbiranje trave.
Referenca: DUH506Z
Znamka: Makita
Makita DUH506Z so odlične škarje za obrezovanje žive meje z mečem dolžine 50 cm. Odličen model z ugodno ceno.
Referenca: DUC256Z
Znamka: Makita
Makita DUC256Z akumulatorska verižna žaga. Dolžina meča 25 cm.
Referenca: DUV320Z
Znamka: Makita
Makita DUV320Z 18V akumulatorski prezračevalnik trate. Spodbuja zdravo rast trate z zračenjem in prečiščevanjem, saj izboljša zračenje, poveča prodiranje vode in spodbuja rast. Kompakten, lahek in zelo okreten, idealen za nego domače trate.
Referenca: UM600DZP
Znamka: Makita
Makita UM600DZP 12V akumulatorske roza škarje za travo - posebna PINK izdaja! Odlične za prirezovanje trave ob robovih in v kotih. Brez baterije in polnilca.
Referenca: EDUR369AZ
Znamka: Makita
Makita DUR369AZ - 18V akumulatorska kosa na nitko. Najzmogljivejša kosa na 2 bateriji za večjo moč - omogoča košnjo visoke in goste trave! Model ima U-ročaj ali kolesarski ročaj za udobno košnjo po ravnem terenu.
Referenca: DUR192LZ
Znamka: Makita
Makita DUR192LZ - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kosa na 2 nitki, možno jo je razstaviti s ključem - idealno za transport!
Referenca: UC100DZ
Znamka: Makita
Makita UC100DZ – 12V akumulatorska verižna žaga na 1 baterijo. Dolžina meča 100 mm. Nastavitev napetosti verige brez uporabe orodja.
Referenca: DLM539CT2
Znamka: Makita
Makita DLM539CT2 akumulatorska samohodna kosilnica / + 2x 5.0 Ah (18V) baterija / + standardni dvojni polnilec.
Referenca: DUC101Z
Znamka: Makita
Makita DUC101Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 1 baterijo. Najmanjša verižna žaga Makita je izjemno lahka in ima meč dolžine 100 mm. Ker je lahka, omogoča delo z eno roko, idealno za obrezovanje sadnega drevja!
Referenca: 632G12-3
Znamka: Makita
Makita BL1830B akumulator LXT Li-ion 3,0 Ah.
Referenca: 632F15-1
Znamka: Makita
Makita 632F15-1 akumulator LXT Li-ion 5,0 Ah.
Referenca: 630718-5
Znamka: Makita
Makita 630718-5 hitri polnilnik- enojni DC18RC. Hitri polnilec Makita je nujno potreben za uporabo 18 V programa LXT.
Referenca: 632F69-8
Znamka: Makita
AKCIJSKA CENA: Makita 632F69-8 akumulator LXT Li-ion 6,0 Ah. Omejena količina!
Referenca: 630868-6
Znamka: Makita
Makita 630868-6 hitri polnilnik za dva akumulatorja - DC18RD. Primeren za polnjenje 18 V baterij Makita - program LXT.