Referenca: 195093-1
Znamka: Makita
Olje za verižno žago Makita 1L
Mineralno olje za verižno žago Makita - priročna 1L plastenka olja za motorko. Olje je primerno za vse verižne žage.
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Napetost akumulatorja | 36 V (18 + 18 V) LXT |
| Kapaciteta akumulatorja | 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | NE |
| Dolžina rezila | 350 mm |
| Hitrost verige | 20 m/sec |
| Razdelitev / širina verige | 3/8 " / 1,1 mm |
| Hrup: zvočni tlak | 87,8 dB(A) |
| Hrup: glasnost | 98,7 dB(A) |
| Vibracije: žaganje | 5,3 m/s² |
| Oljna črpalka | Avtomatska - nastavljiva |
| Brezkrtačni motor | DA |
| Premer pile za brušenje verige | 4,5 mm |
| Teža | 5,3 kg - z baterijami in mečem |
Referenca: 195093-1
Znamka: Makita
Mineralno olje za verižno žago Makita - priročna 1L plastenka olja za motorko. Olje je primerno za vse verižne žage.
Referenca: 191H02-6
Znamka: Makita
Veriga žage 35cm, 1.1 mm, 3/8 , 52 členov (191H02-6). Za modele: DUC353, DUC355, DUC357, UC004G, UC3541A.
Referenca: DLM481Z
Znamka: Makita
Makita DLM481Z - 18V akumulatorska kosilnica na 2 bateriji. Širina bobna 48 cm, priložena oprema - nastavek za mulčenje.
Referenca: DUN461WZ
Znamka: Makita
Makita DUN461WZ – 18V akumulatorske podaljšane škarje za živo mejo. Višinski obrezovalnik ali podaljšane škarje Makita z dolžino rezila 46 cm za visoko živo mejo. Nastavitev naklona rezila in raztegljiv ročaj od 1,80 do 2,50 m.
Referenca: 195093-1
Znamka: Makita
Mineralno olje za verižno žago Makita - priročna 1L plastenka olja za motorko. Olje je primerno za vse verižne žage.
Referenca: DLM330SM
Znamka: Makita
Makita DLM330SM - 18V akumulatorska kosilnica v setu z baterijo in polnilcem. Najmanjša baterijska kosilnica s širino bobna 33cm je zelo lahka in zato optimalna za košnjo manjših površin. Če teren visi, ne bo težav, saj kosilnice DLM330SM res ni težko potiskati v hrib!
Referenca: DLM382PT2
Znamka: Makita
Makita DLM382PT2 akumulatorska kosilnica /+ 2x 5.0 Ah (18V) / + hitri dvojni polnilec. Širina reza 38 cm, lahka in okretna.
Referenca: DUH507Z
Znamka: Makita
Makita DUH507Z so odlične škarje za obrezovanje žive meje z mečem dolžine 50 cm. Osnovni model z ugodno ceno.
Referenca: DLM432Z
Znamka: Makita
Makita DLM432Z - 18V akumulatorska kosilnica na 2 bateriji. Širina bobna 43 cm, visoka moč in tiho delovanje. Zaradi ohišja iz umetnega materiala in motorja na baterije je kosilnica bistveno lažja od bencinskih.
Referenca: UC100DZ
Znamka: Makita
Makita UC100DZ – 12V akumulatorska verižna žaga na 1 baterijo. Dolžina meča 100 mm. Nastavitev napetosti verige brez uporabe orodja.
Referenca: DLM539CT2
Znamka: Makita
Makita DLM539CT2 akumulatorska samohodna kosilnica / + 2x 5.0 Ah (18V) baterija / + standardni dvojni polnilec.
Referenca: DUB186Z
Znamka: Makita
Makita DUB186Z – 18V akumulatorski puhalnik na 1 baterijo. Najmanjši in najlažji puhalnik za listje, ozka šoba, odličen za uporabo na manjših parcelah in dovozih.
Referenca: DUH602Z
Znamka: Makita
Makita DUH602Z akumulatorske škarje za živo mejo. Dolžina rezila 60 cm, vrtljiv ročaj za lažje rezanje pod različnimi koti.
Referenca: EDUR369AZ
Znamka: Makita
Makita DUR369AZ - 18V akumulatorska kosa na nitko. Najzmogljivejša kosa na 2 bateriji za večjo moč - omogoča košnjo visoke in goste trave! Model ima U-ročaj ali kolesarski ročaj za udobno košnjo po ravnem terenu.
Referenca: DUR368LZ
Znamka: Makita
Makita DUR368LZ akumulatorska kosa. Kosa na dve bateriji za košnjo močne in visoke trave.
Referenca: DUA301Z
Znamka: Makita
Makita DUA301Z 18V akumulatorska teleskopska žaga. Idealno za uporabo v urbanem okolju - izredno tiho delovanje. Teleskopska palica: 2.530 - 3.762 mm.
Referenca: DUC101Z
Znamka: Makita
Makita DUC101Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 1 baterijo. Najmanjša verižna žaga Makita je izjemno lahka in ima meč dolžine 100 mm. Ker je lahka, omogoča delo z eno roko, idealno za obrezovanje sadnega drevja!
Referenca: DLM382Z
Znamka: Makita
Makita DLM382Z akumulatorska potisna kosilnica. Širina reza 38 cm, lahka in priročna za manjše parcele.
Referenca: DTW301Z
Znamka: Makita
Makita DTW301Z akumulatorski udarni vijačnik 18V z brezkrtačnim motorjem je profesionalni udarni vijačnik z 1/2 colskim vpetjem in premore 330 Nm navora. Glavni namen modela je vijačenje lesnih in strojnih vijakov, npr. za industrijsko rabo.
Referenca: 195093-1
Znamka: Makita
Mineralno olje za verižno žago Makita - priročna 1L plastenka olja za motorko. Olje je primerno za vse verižne žage.
Referenca: 632F69-8
Znamka: Makita
AKCIJSKA CENA: Makita 632F69-8 akumulator LXT Li-ion 6,0 Ah. Omejena količina!
Referenca: 191H02-6
Znamka: Makita
Veriga žage 35cm, 1.1 mm, 3/8 , 52 členov (191H02-6). Za modele: DUC353, DUC355, DUC357, UC004G, UC3541A.