- Ni na zalogi - pošljite povpraševanje
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Napetost akumulatorja | 36 V (18 + 18 V) LXT |
| Kapaciteta akumulatorja | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Hrup: zvočni tlak | 89,0 dB(A) |
| Hrup: glasnost | 103,0 dB(A) |
| Vibracije: žaganje | 2,5 m/s² |
| V kompletu z akumulatorji | NE |
| Dolžina rezila | 250 mm |
| Hitrost verige | 20 m/sec |
| Razdelitev / širina verige | 3/8 " / 1,1 mm |
| Oljna črpalka | Avtomatska - nastavljiva |
| Brezkrtačni motor | DA |
| Premer pile za brušenje verige | 4,5 mm |
| Teža | 5,1 kg |
Referenca: 195093-1
Znamka: Makita
Mineralno olje za verižno žago Makita - priročna 1L plastenka olja za motorko. Olje je primerno za vse verižne žage.
Referenca: DUM111ZX
Znamka: Makita
Makita DUM111ZX - 18V akumulatorske škarje za travo z dodanim dolgim rezilom (20 cm). Škarje z ožjim (110 mm) rezilom za natančenjše rezanje trave. Lahke in enostavne za prirezovanje trave, dolgo rezilo pa je idealno za obrezovanje manjših grmičkov in žive meje.
Referenca: DUN600LZ
Znamka: Makita
Makita DUN600LZ – 18V akumulatorske podaljšane škarje za živo mejo. Višinski obrezovalnik ali podaljšane škarje Makita z dolžino rezila 60 cm za višje in težje dostopne žive meje.
Referenca: DUR191LZX3
Znamka: Makita
Makita DUR191LZX3 - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kosa na 2 nitki, možno jo je razstaviti z enostavnim pritiskom na gumb - idealno za prevoz na avtomobilu!
Referenca: DUB362Z
Znamka: Makita
Makita DUB362Z – 18V akumulatorski puhalnik na 2 bateriji za večjo moč. Široka, teleskopska šoba in pogon na dve bateriji (nista priloženi) za izredno velik pretok zraka, visoka zmogljivost.
Referenca: DUC353Z
Znamka: Makita
Makita DUC353Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 2 bateriji. Dolžina meča 350 mm za zahtevnejša opravila, tudi podiranje drevja! Posebna zasnova omogoča pritrjevanje meča in verige brez orodja.
Referenca: DLM532ZX2
Znamka: Makita
Makita DLM532Z - 18V akumulatorska samohodna kosilnica na 2 bateriji. Največja baterijska samohodna kosilnica s širino bobna 53 cm ima kovinsko ohišje in robustno zasnovo. Idealna za košnjo večjih površin. Brez koša za zbiranje trave.
Referenca: DLM382PT2
Znamka: Makita
Makita DLM382PT2 akumulatorska kosilnica /+ 2x 5.0 Ah (18V) / + hitri dvojni polnilec. Širina reza 38 cm, lahka in okretna.
Referenca: DUS158Z
Znamka: Makita
Makita DUS158Z akumulatorska škropilnica. Dvojna šoba z dvema ločeno nastavljivima glavama in dvema načinoma škropljenja (razpršeno/curek). Prostornina 15l.
Referenca: DUB184Z
Znamka: Makita
Makita DUB184Z - 18V akumulatorski puhalnik na 1 baterijo. Najbolj prodajani puhalnik s široko cevjo, primeren za pihanje listja na večini manjših parcel.
Referenca: UR100DZP
Znamka: Makita
Makita UR100DZP - 12V roza akumulatorska kosa na nitko - posebna PINK izdaja Sakura. Brez baterij in polnilca!
Referenca: DUC306Z
Znamka: Makita
Makita DUC306Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 2 bateriji. Dolžina meča 300 mm za zahtevnejša opravila, od drugih modelov na 2 bateriji se razlikuje po položaju baterije zadaj.
Referenca: EDUR369AZ
Znamka: Makita
Makita DUR369AZ - 18V akumulatorska kosa na nitko. Najzmogljivejša kosa na 2 bateriji za večjo moč - omogoča košnjo visoke in goste trave! Model ima U-ročaj ali kolesarski ročaj za udobno košnjo po ravnem terenu.
Referenca: DUS054Z
Znamka: Makita
Makita DUS054Z akumulatorska škropilnica. Dvojna šoba z dvema ločeno nastavljivima glavama in dvema načinoma škropljenja (razpršeno/curek). Prostornina 5l.
Referenca: DUC101Z
Znamka: Makita
Makita DUC101Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 1 baterijo. Najmanjša verižna žaga Makita je izjemno lahka in ima meč dolžine 100 mm. Ker je lahka, omogoča delo z eno roko, idealno za obrezovanje sadnega drevja!
Referenca: DUP180T001
Znamka: Makita
Makita DUP180T001 - 18V akumulatorske škarje za obrezovanje / + 5.0 Ah baterija / + kovček Makpac. Lahke 18V LXT škarje, kapaciteta rezanja 30 mm, adapter za akumulator se zapne na pas.
Referenca: DUC254Z
Znamka: Makita
Makita DUC254Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 1 baterijo. Najbolj prodajana verižna žaga Makita ima meč dolžine 250 mm. Vsestransko uporabna verižna žaga!