Referenca: DUN500WZ
Znamka: Makita
Makita DUN500WZ AKUMULATORSKE ŠKARJE ZA ŽIVO MEJO
Makita DUN500WZ akumulatorske podaljšane škarje za živo mejo. Dolžina rezila 50 cm.
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki: |
|
| Napetost akumulatorja | 18 V LXT |
| Kapaciteta akumulatorja | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | NE |
| Prostornina rezervoarja | 10 l |
| Dolžina cevi | 1,7 m |
| Dolžina pršilne cevi | 0,6 m |
| Maks. tlak | 0,5 MPa |
| Navoj | G 1/4 |
| Vibracije: prosti tek | 2,5 m/s² |
| Hrup: zvočni tlak | 70 dB(A) |
| Mere (D x Š x V) | 317 × 237 × 437 mm |
| Teža | 5,9 kg |
Referenca: DUN500WZ
Znamka: Makita
Makita DUN500WZ akumulatorske podaljšane škarje za živo mejo. Dolžina rezila 50 cm.
Referenca: DUR191LZX3
Znamka: Makita
Makita DUR191LZX3 - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kosa na 2 nitki, možno jo je razstaviti z enostavnim pritiskom na gumb - idealno za prevoz na avtomobilu!
Referenca: DUR192LZ
Znamka: Makita
Makita DUR192LZ - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kosa na 2 nitki, možno jo je razstaviti s ključem - idealno za transport!
Referenca: DUR189Z
Znamka: Makita
Makita DUR189Z - 18V akumulatorska kosa na nitko. Najmanjša akumulatorska kosa na 2 nitki, lahka in okretna, toda zmogljiva.
Referenca: DUH751Z
Znamka: Makita
Makita DUH751Z akumulatorske škarje za živo mejo z vrtljivim ročajem. Dolžina rezila 75 cm.
Referenca: DUR368LZ
Znamka: Makita
Makita DUR368LZ akumulatorska kosa. Kosa na dve bateriji za košnjo močne in visoke trave.
Referenca: DUB362Z
Znamka: Makita
Makita DUB362Z – 18V akumulatorski puhalnik na 2 bateriji za večjo moč. Široka, teleskopska šoba in pogon na dve bateriji (nista priloženi) za izredno velik pretok zraka, visoka zmogljivost.
Referenca: DUB363ZV
Znamka: Makita
Makita DUB362Z – 18V akumulatorski puhalnik – sesalnik na 2 bateriji. Edini puhalnik – sesalnik Makita, ki omogoča tudi sesanje listja. Komplet z vrečo in različnimi šobami, listje posesa, zmelje in shrani v priloženo vrečo.
Referenca: UR100DSAP
Znamka: Makita
Makita UR100DSAP - 12V akumulatorska kosa na nitko / + 1x 2.0Ah baterija / + polnilec. Idealna za prirezovanje in urejanje robov.
Referenca: DLM480Z
Znamka: Makita
Makita DLM480Z - 18V akumulatorska kosilnica na 2 bateriji. Širina bobna 48 cm. Primerna za uporabo na manjših travnikih in na tistih, polnih ovir.
Referenca: DUH606Z
Znamka: Makita
Makita DUH606Z akumulatorske škarje za živo mejo. Dolžina rezila 60 cm.
Referenca: DUR193Z
Znamka: Makita
Makita DUR193Z - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kompaktna in lahka kosa na 1 nitko, naslednik modela 181 z nastavljivo glavo (5 položajev) in raztegljivim ročajem.
Referenca: DLM330Z
Znamka: Makita
Makita DLM330Z - 18V akumulatorska kosilnica na 1 baterijo. Najmanjša baterijska kosilnica s širino bobna 33cm je zelo lahka in zato optimalna za košnjo manjših površin. Če teren visi, ne bo težav, saj kosilnice DLM330Z res ni težko potiskati v hrib!
Referenca: DUH601Z
Znamka: Makita
Makita DUH601Z – 18V akumulatorske škarje za živo mejo na 1 baterijo. Dolžina rezila 60 cm, posebna oblika rezila za gladko rezanje, najmočnejše škarje: omogočajo rezanje najdebelejših vej.
Referenca: DUR190LZX9
Znamka: Makita
Makita DUR190LZX3 - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kosa na 2 nitki z D ročajem in brezkrtačnim motorjem. Samodejno prilagajanje števila vrtljajev glede na obremenitev.
Referenca: DUV320Z
Znamka: Makita
Makita DUV320Z 18V akumulatorski prezračevalnik trate. Spodbuja zdravo rast trate z zračenjem in prečiščevanjem, saj izboljša zračenje, poveča prodiranje vode in spodbuja rast. Kompakten, lahek in zelo okreten, idealen za nego domače trate.
Referenca: DUM604ZX
Znamka: Makita
Makita DUM604ZX - 18V akumulatorske škarje za travo z dodanim dolgim rezilom (20 cm). Lahke in enostavne za prirezovanje trave, dolgo rezilo pa je idealno za obrezovanje manjših grmičkov in žive meje.