- Ni na zalogi - pošljite povpraševanje
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Napetost akumulatorja | 36 V (18 + 18 V) LXT |
| Kapaciteta akumulatorja | 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | NE |
| Nastavljiva moč pihanja: | 6 x |
| Hrup: zvočni tlak | 75,0 dB(A) |
| Hrup: glasnost | 86,0 dB(A) |
| Vibracije: prosti tek | 1,1 m/s² |
| Hitrost zraka | 97 - 194 km/h |
| Največji pretok zraka | 402 - 798 m3/h |
| Čas delovanja | ~ 12 min (5.0Ah) |
| Mere (D x Š x V) | 881 - 981 x 204 x 298 mm |
| Teža | 3,9 kg |
Referenca: 632F15-1
Znamka: Makita
Makita 632F15-1 akumulator LXT Li-ion 5,0 Ah.
Referenca: 632F69-8
Znamka: Makita
AKCIJSKA CENA: Makita 632F69-8 akumulator LXT Li-ion 6,0 Ah. Omejena količina!
Referenca: DUA301Z
Znamka: Makita
Makita DUA301Z 18V akumulatorska teleskopska žaga. Idealno za uporabo v urbanem okolju - izredno tiho delovanje. Teleskopska palica: 2.530 - 3.762 mm.
Referenca: DUR189Z
Znamka: Makita
Makita DUR189Z - 18V akumulatorska kosa na nitko. Najmanjša akumulatorska kosa na 2 nitki, lahka in okretna, toda zmogljiva.
Referenca: DUN500WZ
Znamka: Makita
Makita DUN500WZ akumulatorske podaljšane škarje za živo mejo. Dolžina rezila 50 cm.
Referenca: DUR369LZ
Znamka: Makita
Makita DUR369LZ - 18V akumulatorska kosa na nitko. Najzmogljivejša kosa na 2 bateriji za večjo moč - omogoča košnjo visoke in goste trave! Kosa ima D-ročaj za udobno košnjo tudi na nagnjenem terenu.
Referenca: DLM539Z
Znamka: Makita
Makita DLM539Z - 18V akumulatorska samohodna kosilnica na 2 bateriji. Največja baterijska samohodna kosilnica s širino bobna 53 cm ima ohišje iz trdnega umetnega materiala in je zato 12 kg lažja od kovinskega modela 532. Idealna za košnjo večjih površin, zaradi manjše teže je košnja manj zahtevna!
Referenca: DUH502Z
Znamka: Makita
Makita DUH502Z – 18V akumulatorske škarje za živo mejo na 1 baterijo. Dolžina rezila 50 cm, vrtljiv zadnji ročaj za 5 položajev dela.
Referenca: DUH602Z
Znamka: Makita
Makita DUH602Z akumulatorske škarje za živo mejo. Dolžina rezila 60 cm, vrtljiv ročaj za lažje rezanje pod različnimi koti.
Referenca: UR100DSAP
Znamka: Makita
Makita UR100DSAP - 12V roza akumulatorska kosa na nitko / + 1x 2.0Ah baterija / + polnilec. Idealna za prirezovanje in urejanje robov.
Referenca: DUC101Z
Znamka: Makita
Makita DUC101Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 1 baterijo. Najmanjša verižna žaga Makita je izjemno lahka in ima meč dolžine 100 mm. Ker je lahka, omogoča delo z eno roko, idealno za obrezovanje sadnega drevja!
Referenca: EDUR369AZ
Znamka: Makita
Makita DUR369AZ - 18V akumulatorska kosa na nitko. Najzmogljivejša kosa na 2 bateriji za večjo moč - omogoča košnjo visoke in goste trave! Model ima U-ročaj ali kolesarski ročaj za udobno košnjo po ravnem terenu.
Referenca: DUC150Z
Znamka: Makita
Makita DUC150Z: akumulatorska žaga za obrezovanje Kompaktna in močna, za obrezovanje posameznih dreves ali sadovnjaka, priročna tudi za izdelavo lesenih struktur. 18V LXT program, dolžina meča 150 mm.
Referenca: DUS158Z
Znamka: Makita
Makita DUS158Z akumulatorska škropilnica. Dvojna šoba z dvema ločeno nastavljivima glavama in dvema načinoma škropljenja (razpršeno/curek). Prostornina 15l.
Referenca: DUC306Z
Znamka: Makita
Makita DUC306Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 2 bateriji. Dolžina meča 300 mm za zahtevnejša opravila, od drugih modelov na 2 bateriji se razlikuje po položaju baterije zadaj.
Referenca: DUC254Z
Znamka: Makita
Makita DUC254Z – 18V akumulatorska verižna žaga na 1 baterijo. Najbolj prodajana verižna žaga Makita ima meč dolžine 250 mm. Vsestransko uporabna verižna žaga!
Referenca: DUR193Z
Znamka: Makita
Makita DUR193Z - 18V akumulatorska kosa na nitko. Kompaktna in lahka kosa na 1 nitko, naslednik modela 181 z nastavljivo glavo (5 položajev) in raztegljivim ročajem.
Referenca: DUR368LZ
Znamka: Makita
Makita DUR368LZ akumulatorska kosa. Kosa na dve bateriji za košnjo močne in visoke trave.