- Znižana cena
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Kapaciteta akumulatorja | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | NE |
| Št. vrtljajev - prosti tek 1. st. | 0 - 400 min-1 |
| Št. vrtljajev - prosti tek 2. st. | 0 - 2.000 min-1 |
| Vrtilni moment - trdo | 91 Nm |
| Vrtilni moment - mehko | 58 Nm |
| Vpenjalna glava | 1,5 - 13 mm |
| Vrtanje (jeklo Ø) | 13 mm |
| Vrtanje (les Ø) | 76 mm |
| Vrtanje (beton Ø) | 13 mm |
| Št. nastavitev momenta | 21 + D |
| Brezkrtačni motor | NE |
| LED delovna lučka | DA |
| Mere (D x Š x V) | 225 x 79 x 259 mm |
| Teža | 2,6 kg |
Referenca: DDF492Z
Znamka: Makita
NOVO! Izjemno močan novi vrtalnik Makita DDF492Z s kar 141 Nm navora je zasnovan za najzahtevnejša dela. DDF492Z: profesionalno orodje za največje mojstre. Garancija 1 leto z računom (ni možnosti podaljšanja na 3 leta)
Referenca: DHP486Z
Znamka: Makita
Makita DHP486Z - 18V akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik. 130 Nm navora, profesionalni brezkrtačni vrtalnik za največjo zmogljivost.
Referenca: EDFS452Z
Znamka: Makita
Makita DFS452Z - 18V akumulatorski vijačnik, push and drive tehnologija znatno zmanjša porabo energije. Brezkrtačni DC motor.
Referenca: DDF485Z
Znamka: Makita
Makita DDF485Z - 18V akumulatorski vrtalnik vijačnik. 50 Nm navora, edini brezkrtačni vijačnik z elektroniko proti pregrevanju!
Referenca: DDF486Z
Znamka: Makita
Makita DDF486Z - 18V akumulatorski vrtalnik vijačnik. 130 Nm navora, profesionalni brezkrtačni vijačnik za največjo zmogljivost.
Referenca: DWR180Z
Znamka: Makita
Makita DWR180Z - 18V akumulatorski ragljasti vijačnik. Lahko se uporablja tudi kot ročni ključ z ragljo.
Referenca: DDF484Z
Znamka: Makita
Makita DDF484Z - 18V akumulatorski vijačnik. 54 Nm navora, najbolj priljubljen model.
Referenca: DHP487ZK
Znamka: Makita
Makita DHP487Z - 18V akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik. 40 Nm navora, kompakten in lahek brezkrtačni vrtalnik za delo v utesnjenih prostorih.
Referenca: DHP482Z
Znamka: Makita
Makita DHP482Z akumulatorski vibracijski vrtalnik-vijačnik.
Referenca: DF033DZ
Znamka: Makita
DF033DZ 12V akumulatorski vrtalnik vijačnik. Lahek in kompakten model, z dvostopenjskim menjalnikom.
Referenca: DFR551Z
Znamka: Makita
Makita DFR551Z akumulatorski vijačnik s podajalnikom. Model ima zložljivo vodilo vijačnega traku, ki preprečuje nihanje vijačnega traku.
Referenca: ODDF083Z
Znamka: Makita
Makita DDF083Z - 18V akumulatorski vrtalnik vijačnik. 40 Nm navora, lahek in kompakten, z dvostopenjskim menjalnikom.
Referenca: DDF458Z
Znamka: Makita
Makita DDF458Z - 18V akumulatorski vrtalnik vijačnik. 91 Nm navora, najmočnejši profesionalni vijačnik s krtačnim motorjem.
Referenca: DDF489Z
Znamka: Makita
NOVO! Makita DDF489Z - 18V akumulatorski vijačnik. 73 Nm navora, kovinska glava in kovinsko ohišje zobnikov.
Referenca: DHP453Z
Znamka: Makita
Makita DHP453Z - 18V akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik. 42 Nm navora, ugoden, vzdržljiv model, brez elektronike.
Referenca: DDF482Z
Znamka: Makita
Makita DDF482Z - 18V akumulatorski vrtalnik vijačnik. 62 Nm navora, odličen brezkrtačni vijačnik za domačo uporabo.
Referenca: 630718-5
Znamka: Makita
Makita 630718-5 hitri polnilnik- enojni DC18RC. Hitri polnilec Makita je nujno potreben za uporabo 18 V programa LXT.
Referenca: 632F69-8
Znamka: Makita
AKCIJSKA CENA: Makita 632F69-8 akumulator LXT Li-ion 6,0 Ah. Omejena količina!
Referenca: 632G12-3
Znamka: Makita
Makita BL1830B akumulator LXT Li-ion 3,0 Ah.
Referenca: DGA452Z
Znamka: Makita
Makita DGA452Z - 18V akumulatorski kotni brusilnik je najmanjši med 18V kotnimi brusilniki, ki ima še motor z ščetkami.