- Ni na zalogi - pošljite povpraševanje
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki za DDF484: |
|
| Kapaciteta akumulatorja | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Št. vrtljajev - prosti tek 1. st. | 0 - 500 min-1 |
| Št. vrtljajev - prosti tek 2. st. | 0 - 2.000 min-1 |
| Vpenjalna glava | 1,5 - 13 mm |
| Teža | 1,8 kg |
Tehnični podatki za DHR171: |
|
| Napetost akumulatorja | 18 V LXT |
| Kapaciteta akumulatorja | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah LXT |
| Št. vrtljajev - prosti tek | 0 - 680 min-1 |
| Št. udarcev | 0 - 4.800 min-1 |
| Moč posameznega udarca | 1,2 J |
| Način delovanja | 2 - udarno vrtanje in vrtanje |
| Vrtanje (beton Ø) | 17 mm |
| Vrtanje (les Ø) | 13 mm |
| Vrtanje (jeklo Ø) | 10 mm |
| Vpenjalna glava | SDS - Plus |
| Brezkrtačni motor | DA |
| LED delovna lučka | DA |
| Hrup: zvočni tlak | 93,0 dB(A) |
| Hrup: glasnost | 101,0 dB(A) |
| Hrup: odstopanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Vibracije: udarno vrtanje v beton | 11,2 m/s² |
|
Vibracije: odstopanje (K)
|
1,5 m/s² |
| Mere (D x Š x V) | 273 × 86 × 211 mm |
| Teža | 2,8 kg |
Referenca: DGA504RTJ
Znamka: Makita
Makita DGA504RTJ akumulatorski kotni brusilnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DTD172RTJ
Znamka: Makita
Makita DTD172RTJ akumulatorski udarni vijačnik / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF484RFJ1
Znamka: Makita
Makita DDF484RFJ1 akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 1x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DLX2535TJ
Makita DLX2535TJ – profesionalni 18V LXT komplet za vrtanje, vijačenje in vsakodnevno montažo. Vsebuje DDF490 in DTD153
Referenca: DDF486RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF486RTJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: 821552-6
Znamka: Makita
Makita plastični kovček Makpac 4 - cenovno ugodna in odporna modularna rešitev za shranjevanje orodja.
Referenca: DDF485RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF485RFJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP482RFJ
Znamka: Makita
Makita DHP482RFJ akumulatorski vibracijski vrtalnik-vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DLX2431TJ
Znamka: Makita
Makita DLX2431TJ - Makita DGA513 akumulatorski kotni brusilnik / Makita DDF486 akumulatorski vrtalnik - vijačnik / 3x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac. Odličen set dveh Makita naprav z baterijami in polnilcem.
Referenca: DHR243RTJ
Znamka: Makita
Makita DHR243RTJ akumulatorsko vrtalno kladivo / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP484RTJ
Znamka: Makita
Makita DHP484RTJ akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: P-84311
Znamka: Makita
Makita P-84311 – Makpac predalnik s 4 predali za popolno organizacijo pribora in hiter dostop brez odpiranja kovčkov
Referenca: 821551-8
Znamka: Makita
Makita plastični kovček Makpac 3 - cenovno ugodna in odporna modularna rešitev za shranjevanje orodja.
Referenca: DGA513RTJ
Znamka: Makita
Makita DGA513RTJ akumulatorski kotni brusilnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: ODDF482RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF482RFJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 3,0 Ah baterija / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP484RFJ
Znamka: Makita
Makita DHP484RFJ akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.