- Ni na zalogi - pošljite povpraševanje
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Kapaciteta akumulatorja | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | NE |
| Št. vrtljajev - prosti tek | 3.000 - 8.500 min-1 |
| Brusilna plošča (Ø) | 125 mm |
| Luknja brusilne plošče (Ø) | 22,23 mm - Klasični kotni brusilnik |
| Hrup: zvočni tlak | 79 dB(A) |
| Varnostna sklopka | DA |
| Mere (D x Š x V) | 382 x 140 x 145 mm |
| Teža | 3 kg |
Referenca: DJV181RFJ
Znamka: Makita
Makita DJV181RFJ akumulatorska vbodna žaga / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF484RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF484RFJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP485RF1J
Znamka: Makita
Posebna Black Friday Makita akcija samo v Erinoxu: DHP485RF1J - set DHP485Z, 18V akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 1x 3,0 Ah / hitri polnilnik / kovček. 50 Nm navora, edini brezkrtačni vrtalnik z elektroniko proti pregrevanju.
Referenca: 821551-8
Znamka: Makita
Makita plastični kovček Makpac 3 - cenovno ugodna in odporna modularna rešitev za shranjevanje orodja.
Referenca: DDF485RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF485RFJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: P-84311
Znamka: Makita
Makita P-84311 – Makpac predalnik s 4 predali za popolno organizacijo pribora in hiter dostop brez odpiranja kovčkov
Referenca: DDF484RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF484RTJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP482RTJ
Znamka: Makita
Makita DHP482RTJ akumulatorski vibracijski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: ODDF482RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF482RTJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah baterija / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DGA504RTJ
Znamka: Makita
Makita DGA504RTJ akumulatorski kotni brusilnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DLX2271TJ
Znamka: Makita
Makita DLX2271TJ - Makita DHR171 akumulatorsko vrtalno kladivo / Makita DDF484 akumulatorski vrtalnik - vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac. Odličen set dveh Makita naprav.
Referenca: DDF453SYE
Znamka: Makita
Makita DDF453SYE akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 1,5 Ah / hitri enojni polnilec / kovček.
Referenca: ODDF482RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF482RFJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 3,0 Ah baterija / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP484RTJ
Znamka: Makita
Makita DHP484RTJ akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP482RFJ
Znamka: Makita
Makita DHP482RFJ akumulatorski vibracijski vrtalnik-vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHR243RTJ
Znamka: Makita
Makita DHR243RTJ akumulatorsko vrtalno kladivo / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.