Referenca: ODDF482RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF482RTJ
Makita DDF482RTJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah baterija / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Kapaciteta akumulatorja | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | DA - 2x 5.0 Ah |
| Maksimalni moment | 180 Nm |
| Št. vrtljajev - prosti tek | 0 - 1.100 / 2.100 / 3.200 / 3.600 min-1 |
| Št. udarcev | 0 - 1.100 / 2.600 / 3.600 / 3.800 min-1 |
| Vpenjalna glava | Šestrobna 1/4" |
| Lesni vijak | 22 - 135 mm |
| Običajni vijaki | M5 - M16 |
| Brezkrtačni motor | DA |
| LED delovna lučka | DA |
| Hrup: zvočni tlak | 97,0 dB(A) |
| Hrup: glasnost | 108,0 dB(A) |
| Mere (D x Š x V) | 114 x 81 x 236 mm |
| Teža | 1,5 kg |
Referenca: ODDF482RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF482RTJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah baterija / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: EDFS452RFJ
Znamka: Makita
Makita DFS452RFJ - 18V akumulatorski vijačnik, push and drive tehnologija znatno zmanjša porabo energije. Brezkrtačni DC motor. Set: orodje / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: EDDF458RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF458RFJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: 821552-6
Znamka: Makita
Makita plastični kovček Makpac 4 - cenovno ugodna in odporna modularna rešitev za shranjevanje orodja.
Referenca: 821550-0
Znamka: Makita
Makita plastični kovček Makpac 2 - cenovno ugodna in odporna modularna rešitev za shranjevanje orodja.
Referenca: DHP484RFJ
Znamka: Makita
Makita DHP484RFJ akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF484RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF484RTJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DGA513RTJ
Znamka: Makita
Makita DGA513RTJ akumulatorski kotni brusilnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF485RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF485RTJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: 821551-8
Znamka: Makita
Makita plastični kovček Makpac 3 - cenovno ugodna in odporna modularna rešitev za shranjevanje orodja.
Referenca: DTW1002RTJ
Znamka: Makita
Makita DTW1002RTJ akumulatorski udarni vijačnik / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP482RTJ
Znamka: Makita
Makita DHP482RTJ akumulatorski vibracijski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF485RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF485RFJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DJV181RFJ
Znamka: Makita
Makita DJV181RFJ akumulatorska vbodna žaga / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF458RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF458RFJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF484RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF484RFJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.