- Ni na zalogi - pošljite povpraševanje
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Kapaciteta akumulatorja | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | DA - 2x 5,0 Ah |
| Št. vrtljajev - prosti tek | 8.500 min-1 |
| Brusilna plošča (Ø) | 125 mm |
| Luknja brusilne plošče (Ø) | 22,23 mm - Klasični kotni brusilnik |
| Varnostna sklopka | DA |
| Mere (D x Š x V) | 362 x 140 x 151 mm |
| Teža | 2,6 kg |
Referenca: DDF485RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF485RFJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHR243RTJ
Znamka: Makita
Makita DHR243RTJ akumulatorsko vrtalno kladivo / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DLX2431TJ
Znamka: Makita
Makita DLX2431TJ - Makita DGA513 akumulatorski kotni brusilnik / Makita DDF486 akumulatorski vrtalnik - vijačnik / 3x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac. Odličen set dveh Makita naprav z baterijami in polnilcem.
Referenca: DHP485RF1J
Znamka: Makita
Posebna Black Friday Makita akcija samo v Erinoxu: DHP485RF1J - set DHP485Z, 18V akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 1x 3,0 Ah / hitri polnilnik / kovček. 50 Nm navora, edini brezkrtačni vrtalnik z elektroniko proti pregrevanju.
Referenca: DDF484RFJ1
Znamka: Makita
Makita DDF484RFJ1 akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 1x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DLX2535TJ
Makita DLX2535TJ – profesionalni 18V LXT komplet za vrtanje, vijačenje in vsakodnevno montažo. Vsebuje DDF490 in DTD153
Referenca: DHP484RFJ
Znamka: Makita
Makita DHP484RFJ akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: 821552-6
Znamka: Makita
Makita plastični kovček Makpac 4 - cenovno ugodna in odporna modularna rešitev za shranjevanje orodja.
Referenca: DDF453RFE
Znamka: Makita
Makita DDF453RFE akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček. Eden najzanesljivejših vijačnikov Makita z najboljšim razmerjem cena/kvaliteta!
Referenca: DDF486RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF486RTJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: EDFS452RFJ
Znamka: Makita
Makita DFS452RFJ - 18V akumulatorski vijačnik, push and drive tehnologija znatno zmanjša porabo energije. Brezkrtačni DC motor. Set: orodje / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP486RTJ
Znamka: Makita
Makita DHP486RTJ akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DTD172RTJ
Znamka: Makita
Makita DTD172RTJ akumulatorski udarni vijačnik / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP485RFJ
Znamka: Makita
Makita DHP485RFJ - set DHP485Z, 18V akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri polnilnik / kovček. 50 Nm navora, edini brezkrtačni vrtalnik z elektroniko proti pregrevanju.
Referenca: DJV181RFJ
Znamka: Makita
Makita DJV181RFJ akumulatorska vbodna žaga / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: P-84311
Znamka: Makita
Makita P-84311 – Makpac predalnik s 4 predali za popolno organizacijo pribora in hiter dostop brez odpiranja kovčkov