- Ni na zalogi - pošljite povpraševanje
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki: |
|
| Napetost akumulatorja | 18 V LXT |
| Kapaciteta akumulatorja | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah LXT |
| V kompletu z akumulatorji | DA- 2x 3.0 Ah |
| Št. vrtljajev - prosti tek | 0 - 4.000 min-1 |
| Suhomontažni vijaki | 5 mm |
| Brezkrtačni motor | DA |
| LED delovna lučka | DA |
| Hrup: zvočni tlak | 72,0 dB(A) |
| Hrup: odstopanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Vibracije: vijačenje | 2,5 m/s² |
| Vibracije: odstopanje (K) | 1,5 m/s² |
| Mere (D x Š x V) | 235 x 79 x 259 mm |
| Teža | 1,7 kg |
Referenca: DHP482RTJ
Znamka: Makita
Makita DHP482RTJ akumulatorski vibracijski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP484RTJ
Znamka: Makita
Makita DHP484RTJ akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DTD172RTJ
Znamka: Makita
Makita DTD172RTJ akumulatorski udarni vijačnik / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: ODDF482RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF482RFJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 3,0 Ah baterija / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DLX2271TJ
Znamka: Makita
Makita DLX2271TJ - Makita DHR171 akumulatorsko vrtalno kladivo / Makita DDF484 akumulatorski vrtalnik - vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac. Odličen set dveh Makita naprav.
Referenca: DDF484RFJ1
Znamka: Makita
Makita DDF484RFJ1 akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 1x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DJV181RFJ
Znamka: Makita
Makita DJV181RFJ akumulatorska vbodna žaga / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP486RTJ
Znamka: Makita
Makita DHP486RTJ akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DGA504RTJ
Znamka: Makita
Makita DGA504RTJ akumulatorski kotni brusilnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF486RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF486RTJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: 821550-0
Znamka: Makita
Makita plastični kovček Makpac 2 - cenovno ugodna in odporna modularna rešitev za shranjevanje orodja.
Referenca: 821552-6
Znamka: Makita
Makita plastični kovček Makpac 4 - cenovno ugodna in odporna modularna rešitev za shranjevanje orodja.
Referenca: DLX2145TJ
Znamka: Makita
Makita DLX2145TJ - Makita DTD152Z akumulatorski udarni vijačnik / Makita DHP458Z akumulatorski vibracijski vrtalnik - vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac. Odličen set dveh Makita naprav za zahtevnejša domača opravila!
Referenca: EDDF458RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF458RFJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DLX2431TJ
Znamka: Makita
Makita DLX2431TJ - Makita DGA513 akumulatorski kotni brusilnik / Makita DDF486 akumulatorski vrtalnik - vijačnik / 3x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac. Odličen set dveh Makita naprav z baterijami in polnilcem.
Referenca: ODDF482RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF482RTJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah baterija / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.