- Na razprodaji!
- Ni na zalogi - pošljite povpraševanje
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Kapaciteta akumulatorja | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | DA, 2x 3,0 Ah |
| Št. vrtljajev - prosti tek 1. st. | 0 - 500 min-1 |
| Št. vrtljajev - prosti tek 2. st. | 0 - 1.900 min-1 |
| Vrtalni moment - trdo | 50 Nm |
| Vrtalni moment - mehko | 27 Nm |
| Vpenjalna glava | 1,5 - 13 mm |
| Vrtanje (jeklo Ø) | 13 mm |
| Vrtanje (les Ø) | 38 mm |
| Vrtanje (beton Ø) | 13 mm |
| Št. nastavitev momenta | 21 + D |
| Brezkrtačni motor | DA |
| LED delovna lučka | DA |
| Mere (D x Š x V) | 182 x 79 x 255 mm |
| Teža | 1,7 kg |
Referenca: DHP482RTJ
Znamka: Makita
Makita DHP482RTJ akumulatorski vibracijski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DTD172RTJ
Znamka: Makita
Makita DTD172RTJ akumulatorski udarni vijačnik / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF486RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF486RTJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DJV181RFJ
Znamka: Makita
Makita DJV181RFJ akumulatorska vbodna žaga / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF453SYE
Znamka: Makita
Makita DDF453SYE akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 1,5 Ah / hitri enojni polnilec / kovček.
Referenca: 821551-8
Znamka: Makita
Makita plastični kovček Makpac 3 - cenovno ugodna in odporna modularna rešitev za shranjevanje orodja.
Referenca: DHP482RFJ
Znamka: Makita
Makita DHP482RFJ akumulatorski vibracijski vrtalnik-vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DLX2431TJ
Znamka: Makita
Makita DLX2431TJ - Makita DGA513 akumulatorski kotni brusilnik / Makita DDF486 akumulatorski vrtalnik - vijačnik / 3x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac. Odličen set dveh Makita naprav z baterijami in polnilcem.
Referenca: DDF484RFJ1
Znamka: Makita
Makita DDF484RFJ1 akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 1x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHR243RTJ
Znamka: Makita
Makita DHR243RTJ akumulatorsko vrtalno kladivo / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF453RFE
Znamka: Makita
Makita DDF453RFE akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček. Eden najzanesljivejših vijačnikov Makita z najboljšim razmerjem cena/kvaliteta!
Referenca: DDF484RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF484RFJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DGA506RTJ
Znamka: Makita
Makita DGA506RTJ akumulatorski kotni brusilnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: ODDF482RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF482RTJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah baterija / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DGA504RTJ
Znamka: Makita
Makita DGA504RTJ akumulatorski kotni brusilnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF458RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF458RFJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.