Referenca: 821552-6
Znamka: Makita
Makita plastični kovček Makpac 4
Makita plastični kovček Makpac 4 - cenovno ugodna in odporna modularna rešitev za shranjevanje orodja.
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| V kompletu z akumulatorji | DA - 2x 5.0 Ah |
| Št. vrtljajev - prosti tek 1. st. | 0 - 550 min-1 |
| Št. vrtljajev - prosti tek 2. st. | 0 - 2.100 min-1 |
| Vpenjalna glava | 1,5 - 13 mm |
| Vrtanje (jeklo Ø) | 13 mm |
| Vrtanje (les Ø) | 76 mm |
| Št. nastavitev momenta | 21 + D |
| Vrtilni moment - trdo | 130 Nm |
| Vrtilni moment - mehko | 65 Nm |
| Hrup: zvočni tlak | 74,0 dB(A) |
| Vibracije: vrtanje v kovino | 2,5 m/s² |
| Brezkrtačni motor | DA |
| LED delovna lučka | DA |
| Mere (D x Š x V) | 178 x 81 x 265 mm |
| Teža | 2,6 kg |
Referenca: 821552-6
Znamka: Makita
Makita plastični kovček Makpac 4 - cenovno ugodna in odporna modularna rešitev za shranjevanje orodja.
Referenca: DLX2431TJ
Znamka: Makita
Makita DLX2431TJ - Makita DGA513 akumulatorski kotni brusilnik / Makita DDF486 akumulatorski vrtalnik - vijačnik / 3x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac. Odličen set dveh Makita naprav z baterijami in polnilcem.
Referenca: DHP484RFJ
Znamka: Makita
Makita DHP484RFJ akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: 821550-0
Znamka: Makita
Makita plastični kovček Makpac 2 - cenovno ugodna in odporna modularna rešitev za shranjevanje orodja.
Referenca: DDF487RAJ
Znamka: Makita
Makita DDF487RAJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 2,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF484RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF484RTJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DLX2535TJ
Makita DLX2535TJ – profesionalni 18V LXT komplet za vrtanje, vijačenje in vsakodnevno montažo. Vsebuje DDF490 in DTD153
Referenca: DHP485RFJ
Znamka: Makita
Makita DHP485RFJ - set DHP485Z, 18V akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri polnilnik / kovček. 50 Nm navora, edini brezkrtačni vrtalnik z elektroniko proti pregrevanju.
Referenca: DHP482RTJ
Znamka: Makita
Makita DHP482RTJ akumulatorski vibracijski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DLX2271TJ
Znamka: Makita
Makita DLX2271TJ - Makita DHR171 akumulatorsko vrtalno kladivo / Makita DDF484 akumulatorski vrtalnik - vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac. Odličen set dveh Makita naprav.
Referenca: DDF458RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF458RFJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP484RTJ
Znamka: Makita
Makita DHP484RTJ akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: 821551-8
Znamka: Makita
Makita plastični kovček Makpac 3 - cenovno ugodna in odporna modularna rešitev za shranjevanje orodja.
Referenca: DTW1002RTJ
Znamka: Makita
Makita DTW1002RTJ akumulatorski udarni vijačnik / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: ODDF482RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF482RFJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 3,0 Ah baterija / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DLX2145TJ
Znamka: Makita
Makita DLX2145TJ - Makita DTD152Z akumulatorski udarni vijačnik / Makita DHP458Z akumulatorski vibracijski vrtalnik - vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac. Odličen set dveh Makita naprav za zahtevnejša domača opravila!