- Ni na zalogi - pošljite povpraševanje
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki za DGA513: |
|
| Kapaciteta akumulatorja | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Hrup: zvočni tlak | 82,0 dB(A) |
| Hrup: glasnost | 90,0 dB(A) |
| Vibracije: brušenje | 2,5 m/s² |
| Št. vrtljajev - prosti tek | 3.000 - 8.500 min-1 |
| Brusilna plošča (Ø) | 125 mm |
| Luknja brusilne plošče (Ø) | 22,23 mm - Klasični kotni brusilnik |
| Varnostna sklopka | DA |
| Mere (D x Š x V) | 382 x 140 x 145 mm |
| Teža |
2,8 kg |
Tehnični podatki za DDF486: |
|
| Kapaciteta akumulatorja | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Nastavitev navora sklopke za vijačenje |
1-12 Nm |
| Št. vrtljajev - prosti tek 1. st. | 0 - 550 min-1 |
| Št. vrtljajev - prosti tek 2. st. | 0 - 2.100 min-1 |
| Vpenjalna glava | 1,5 - 13 mm |
| Vrtilni moment- trdo | 130 Nm |
| Vrtilni moment- mehko | 65 Nm |
| Vrtanje (jeklo Ø) | 13 mm |
| Vrtanje (les Ø) | 76 mm |
| Št. nastavitev momenta | 21 + D |
| Brezkrtačni motor | DA |
| LED delovna lučka | DA |
| Mere (D x Š x V) | 178 x 81 x 265 mm |
| Teža |
2,6 kg |
Referenca: DDF458RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF458RFJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: 821551-8
Znamka: Makita
Makita plastični kovček Makpac 3 - cenovno ugodna in odporna modularna rešitev za shranjevanje orodja.
Referenca: EDDF458RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF458RFJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF453RFE
Znamka: Makita
Makita DDF453RFE akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček. Eden najzanesljivejših vijačnikov Makita z najboljšim razmerjem cena/kvaliteta!
Referenca: DGA504RTJ
Znamka: Makita
Makita DGA504RTJ akumulatorski kotni brusilnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP485RFJ
Znamka: Makita
Makita DHP485RFJ - set DHP485Z, 18V akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri polnilnik / kovček. 50 Nm navora, edini brezkrtačni vrtalnik z elektroniko proti pregrevanju.
Referenca: DDF485RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF485RFJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP486RTJ
Znamka: Makita
Makita DHP486RTJ akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF453SYE
Znamka: Makita
Makita DDF453SYE akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 1,5 Ah / hitri enojni polnilec / kovček.
Referenca: DHP484RFJ
Znamka: Makita
Makita DHP484RFJ akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DTD172RTJ
Znamka: Makita
Makita DTD172RTJ akumulatorski udarni vijačnik / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: 821550-0
Znamka: Makita
Makita plastični kovček Makpac 2 - cenovno ugodna in odporna modularna rešitev za shranjevanje orodja.
Referenca: DDF484RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF484RFJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF484RFJ1
Znamka: Makita
Makita DDF484RFJ1 akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 1x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF487RAJ
Znamka: Makita
Makita DDF487RAJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 2,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF485RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF485RTJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.