Referenca: DDF484RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF484RFJ
Makita DDF484RFJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| Kapaciteta akumulatorja | 1,3 / 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| V kompletu z akumulatorji | DA- 2x 3.0 Ah |
| Višina hoda | 26 mm |
| Št. hodov - prosti tek | 800 - 3.500 min-1 |
| Kapaciteta rezanja (les) | 135 mm |
| Kapaciteta rezanja (kovina) | 10 mm |
| Kapaciteta rezanja (aluminij) | 20 mm |
| Nihajni hod | 4 stopnje |
| Hrup: zvočni tlak | 78 dB(A) |
| Vibracije: rezanje lesa | 6,5 m/s² |
| Vibracije: rezanje kovine | 5,0 m/s² |
| Brezkrtačni motor | DA |
| LED delovna lučka | DA |
| Mere (D x Š x V) | 298 x 77 x 189 mm |
| Teža | 2,5 kg |
Referenca: DDF484RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF484RFJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DTW1002RTJ
Znamka: Makita
Makita DTW1002RTJ akumulatorski udarni vijačnik / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: EDDF458RFJ
Znamka: Makita
Makita DDF458RFJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP485RF1J
Znamka: Makita
Posebna Black Friday Makita akcija samo v Erinoxu: DHP485RF1J - set DHP485Z, 18V akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 1x 3,0 Ah / hitri polnilnik / kovček. 50 Nm navora, edini brezkrtačni vrtalnik z elektroniko proti pregrevanju.
Referenca: DTD172RTJ
Znamka: Makita
Makita DTD172RTJ akumulatorski udarni vijačnik / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF453SYE
Znamka: Makita
Makita DDF453SYE akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 1,5 Ah / hitri enojni polnilec / kovček.
Referenca: ODDF482RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF482RTJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah baterija / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DLX2145TJ
Znamka: Makita
Makita DLX2145TJ - Makita DTD152Z akumulatorski udarni vijačnik / Makita DHP458Z akumulatorski vibracijski vrtalnik - vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac. Odličen set dveh Makita naprav za zahtevnejša domača opravila!
Referenca: DHP482RTJ
Znamka: Makita
Makita DHP482RTJ akumulatorski vibracijski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DLX2431TJ
Znamka: Makita
Makita DLX2431TJ - Makita DGA513 akumulatorski kotni brusilnik / Makita DDF486 akumulatorski vrtalnik - vijačnik / 3x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac. Odličen set dveh Makita naprav z baterijami in polnilcem.
Referenca: DDF453RFE
Znamka: Makita
Makita DDF453RFE akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček. Eden najzanesljivejših vijačnikov Makita z najboljšim razmerjem cena/kvaliteta!
Referenca: DGA504RTJ
Znamka: Makita
Makita DGA504RTJ akumulatorski kotni brusilnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP486RTJ
Znamka: Makita
Makita DHP486RTJ akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF485RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF485RTJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: 821552-6
Znamka: Makita
Makita plastični kovček Makpac 4 - cenovno ugodna in odporna modularna rešitev za shranjevanje orodja.
Referenca: DLX2271TJ
Znamka: Makita
Makita DLX2271TJ - Makita DHR171 akumulatorsko vrtalno kladivo / Makita DDF484 akumulatorski vrtalnik - vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac. Odličen set dveh Makita naprav.