- Ni na zalogi - pošljite povpraševanje
Varno plačilo
Hitra dostava
Enostavno vračilo
Tehnični podatki |
|
| V kompletu z akumulatorji | DA - 2x 3.0 Ah |
| Št. vrtljajev - prosti tek 1. st. | 0 - 500 min-1 |
| Št. vrtljajev - prosti tek 2. st. | 0 - 1.900 min-1 |
| Vpenjalna glava | 1,5 - 13 mm |
| Vrtanje (jeklo Ø) | 13 mm |
| Vrtanje (les Ø) | 38 mm |
| Št. nastavitev momenta | 21 + D |
| Vrtilni moment - trdo | 50 Nm |
| Vrtilni moment - mehko | 27 Nm |
| Hrup: zvočni tlak | 74,0 dB(A) |
| Vibracije: vrtanje v kovino | 2,5 m/s² |
| Brezkrtačni motor | DA |
| LED delovna lučka | DA |
| Mere (D x Š x V) | 169 x 79 x 255 mm |
| Teža | 1,7 kg |
Referenca: DTW1002RTJ
Znamka: Makita
Makita DTW1002RTJ akumulatorski udarni vijačnik / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DLX2271TJ
Znamka: Makita
Makita DLX2271TJ - Makita DHR171 akumulatorsko vrtalno kladivo / Makita DDF484 akumulatorski vrtalnik - vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac. Odličen set dveh Makita naprav.
Referenca: DLX2431TJ
Znamka: Makita
Makita DLX2431TJ - Makita DGA513 akumulatorski kotni brusilnik / Makita DDF486 akumulatorski vrtalnik - vijačnik / 3x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac. Odličen set dveh Makita naprav z baterijami in polnilcem.
Referenca: DDF484RFJ1
Znamka: Makita
Makita DDF484RFJ1 akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 1x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: ODDF482RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF482RTJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah baterija / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DLX2145TJ
Znamka: Makita
Makita DLX2145TJ - Makita DTD152Z akumulatorski udarni vijačnik / Makita DHP458Z akumulatorski vibracijski vrtalnik - vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac. Odličen set dveh Makita naprav za zahtevnejša domača opravila!
Referenca: DTD172RTJ
Znamka: Makita
Makita DTD172RTJ akumulatorski udarni vijačnik / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF485RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF485RTJ akumulatorski vrtalnik vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DHP482RTJ
Znamka: Makita
Makita DHP482RTJ akumulatorski vibracijski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: P-84311
Znamka: Makita
Makita P-84311 – Makpac predalnik s 4 predali za popolno organizacijo pribora in hiter dostop brez odpiranja kovčkov
Referenca: 821552-6
Znamka: Makita
Makita plastični kovček Makpac 4 - cenovno ugodna in odporna modularna rešitev za shranjevanje orodja.
Referenca: DHP486RTJ
Znamka: Makita
Makita DHP486RTJ akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 5.0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DDF484RTJ
Znamka: Makita
Makita DDF484RTJ akumulatorski vrtalnik-vijačnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DGA506RTJ
Znamka: Makita
Makita DGA506RTJ akumulatorski kotni brusilnik / 2x 5,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DLX2535TJ
Makita DLX2535TJ – profesionalni 18V LXT komplet za vrtanje, vijačenje in vsakodnevno montažo. Vsebuje DDF490 in DTD153
Referenca: DHP484RFJ
Znamka: Makita
Makita DHP484RFJ akumulatorski vibracijski vrtalnik vijačnik / 2x 3,0 Ah / hitri enojni polnilec / kovček Makpac.
Referenca: DUB184Z
Znamka: Makita
Makita DUB184Z - 18V akumulatorski puhalnik na 1 baterijo. Najbolj prodajani puhalnik s široko cevjo, primeren za pihanje listja na večini manjših parcel.